«Енергетики» переслідують MBZ – I Ліга. ДКС України вирвався на 2 місце, тріумф «Парми» – ІІ Ліга, ФК ЕНЕРГІЯ (ЧАБАНИ) розгромив Крила Донбасу. FC Vtoris+ втрачає позиції в ІІ Лізі, а МФК Парма вперше перемагає. Підсумки #Futsal., R-CUP 2019-2023. Офіційний сайт

10.02.2022

«Енергетики» переслідують MBZ – I Ліга. ДКС України вирвався на 2 місце, тріумф «Парми» – ІІ Ліга

10.02.2022

І Ліга

Крила Донбасу 1 – 11 ФК ЕНЕРГІЯ (ЧАБАНИ)

ФК ЕНЕРГІЯ (ЧАБАНИ) розгромив суперника й наздогнав MBZ. Як довго команда йтиме на рівних із головним конкурентом?

Звітне протистояння увінчалося неймовірними цифрами гравців «Енергії». 6 асистів Морозова, 4 бали по гол+пас Омельяненка й Киричка, а ще – дубль Бородавкіна та голи Амеліна, Потапенка, голкіпера Перепелиці. Віталій Ломонос із Крила Донбасу забив єдиний гол свого колективу на 27 хв.

ІІ Ліга

Євразія 4 – 7 МФК Парма

Протистояння аутсайдерів ІІ Ліги закінчилося перемогою МФК Парма. Для команди ця звитяга стала першою в чемпіонаті. Фактично перші 10 хв гри забезпечили номінальним «гостям» комфортну перевагу в 4 м’ячі. Євразія до перерви відповіла точними ударами Гука й Трускала.

Другий тайм був більш конкурентним, але й тут «Парма» тріумфувала. Олег Пасічник тричі забив і віддав 2 асисти. Результативність №34 принесла йому чергову індивідуальну нагороду – звання кращого гравця туру. За МФК Парма дублями також відзначилися Войтов і Залевський.

Гук із Євразії забив свій другий м’яч по перерві, а Красножон був головним диспетчером колективу (3 асисти). Втім, непогана статистика гравців ніяк не позначилася на кінцевому результаті.

Шулявка Юнайтед 2 – 4 Duzain-Fasad

Duzain-Fasad холоднокровно розбирається з кожним суперником. У першому колі змагань колектив Олександра Поліщука зіграє ще 2 матчі, проте вже зараз хлопці обіграли всіх представників топ-4. Так і в поєдинку з Шулявка Юнайтед «дизайнери» не гаяли часу. Гол Дроговоза всередині першого тайму став зручним плацдармом, аби розвивати успіх у другій половині гри.

Щесюк оформив дубль і потроїв перевагу по перерві. Шулявка Юнайтед оговтався й забив двічі впродовж 34 хв, але інтрига зникла вже за 4 хв після автоголу Штомпеля.

ДКС України 4 – 2 FC Vtoris+

Підопічні Олександра Шестерньова продовжують втрачати позиції в ІІ Лізі, а ДКС України, навпаки, набирає обертів. ДКС України піднявся на другу сходинку після 5-го туру. При чому, у звітному протистоянні суперник оговтався лише за 4 хв до фінального свистка.

Пізній гол Шестакова на 20 хв вивів уперед номінальних «господарів». Хлопці подвоїли перевагу зі стартом другого тайму зусиллями Копецького. Ще за 3 хв Бистревський забив у власні ворота, а Пульцин практично відразу ж зробив рахунок 4:0.

FC Vtoris+ уперше засмутив суперника на 36 хв – відзначився Король. Бистревський забив за хвилину другий гол команди, але ніякого суму в стані ДКС України, колектив тріумфував і тепер має перевагу в 2 очки над FC Vtoris+.