Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, R-Cup Winter 20/21, R-CUP 2019-2020. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Олександр Чуб
Трудовые Резервы 4 16 4
2
Василь Лавренюк
IFL 3 12 4
3
Олег Романчук
Рейнджери 4 11 2.75
4
Денис Нестеров
Soborna Team - 2 4 8 2
5
Ігор Малюк
Трудовые Резервы 4 8 2
6
Богдан Козий
Мир Футбола 4 8 2
7
Сергій Федірець
Радар ВС 3 7 2.33
8
Сергій Федірець
FC Young Boys 1 6 6
9
Виталий Емильянов
3й Тайм 2 6 3
10
Костянтин Василенко
FC Rabona 3 6 2
11
Антон Борсук
Young Business Club 3 6 2
12
Александр Козин
Adidas 4 6 1.5
13
Евгений Розка
FC REJO 4 6 1.5
14
Олександр Голодніков
Smile Development 4 6 1.5
15
Олександр Гупало
Мир Футбола 2 5 2.5
16
Дмитро Баселкевич
Magnis Income 2 5 2.5
17
Вадим Соколенко
ФК Венеция 3 5 1.67
18
Денис Валковий
TRIDENT 3 5 1.67
19
Александр Иващик
MBZ 3 5 1.67
20
Денис Ватаманюк
Soborna Team - 2 3 5 1.67
21
Тарас Швець
VBA 4 5 1.25
22
Даниил Сторожик
F.C. Svyatosh 4 5 1.25
23
Евгений Шкарбан
F.C. Svyatosh 4 5 1.25
24
Александр Лотоцький
Unknown FC 1 4 4
25
Влад Тростянский
BetonEnergo 2 4 2
26
Олексій Шевчук
Falcons Youth 2 4 2
27
Артем Швець
Рейнджери 2 4 2
28
Андрей Нестеренко
AZ-41 3 4 1.33
29
Олександр Іванов
FC Rabona 3 4 1.33
30
Константин Иванкевич
SimStore-Fiskars 3 4 1.33
31
Микола Іванов
FC Young Boys 3 4 1.33
32
Олександр Борисков
WOD 3 4 1.33
33
Денис Унанов
FC Energo 3 4 1.33
34
Александр Миславский
FC REJO 4 4 1
35
Андрій Остапик
Sporting Kyiv 4 4 1
36
Володимир Багнюк
Славутич 4 4 1
37
Сергей Кучерук
MBZ 4 4 1
38
Андрей Ляшенко
Adidas 4 4 1
39
Данил Шелест
Мир Футбола 5 4 0.8
40
Артём Аничкин
Jupiter 6 4 0.67
41
Максим Івашко
Славутич 1 3 3
42
Игорь Слобода
Grace 1 3 3
43
Александр Овчинников
Falcons Youth 2 3 1.5
44
Максим Кудлай
Magnis Income 2 3 1.5
45
Артём Козлов
Soborna Team - 2 2 3 1.5
46
Сергей Сибиряков
PERUN 2 3 1.5
47
Сергій Вініченко
Magnis Income 2 3 1.5
48
Александр Вислевский
HELL ENERGY 2 3 1.5
49
Євген Гиря
Радар ВС 2 3 1.5
50
Олександр Нікітенко
Радар ВС 2 3 1.5
51
Ян Трофименко
TRIDENT 2 3 1.5
52
Володимир Оксак
Nishcheta 2 3 1.5
53
Денис Пономаренко
ФКА 2 3 1.5
54
Олександр Кондратьєв
ЮниорСпортТалисман 2 3 1.5
55
Вадим Хохлов
Мир Футбола 2 3 1.5
56
Андрей Литвиненко
3й Тайм 3 3 1
57
Антон Клепка
AZ-41 3 3 1
58
Максим Женжера
FC Rabona 3 3 1
59
Алексей Кардиян
3й Тайм 3 3 1
60
Вячеслав Давыденко
PERUN 3 3 1
61
Сергій Либа
HELL ENERGY 3 3 1
62
Данил Панаетов
WOD 3 3 1
63
Олексій Чечель
Young Business Club 3 3 1
64
Александр Горовенко
Soborna Team - 2 3 3 1
65
Карлос Вілела
New Star 3 3 1
66
Юрій Палійчук
FC Young Boys 3 3 1
67
Виталий Сутысский
ФК Фокус 3 3 1
68
Олександр Приходько
DNIPRO-M 3 3 1
69
Євген Гнідаш
Радар ВС 3 3 1
70
Олексій Потапов
СКИФ 3 3 1
71
Олег Масник
MBZ 3 3 1
72
Валентин Прокопчук
3й Тайм 3 3 1
73
Василь Губаш
Young Business Club 4 3 0.75
74
Микита Бобін
Трудовые Резервы 4 3 0.75
75
Евген Апришко
FC REJO 4 3 0.75
76
Дмитро Барабаш
Smile Development 4 3 0.75
77
Леонід Красіков
Magic Tiger Talisman 4 3 0.75
78
Філіпп Ісмакаєв
ФКА 2 3 (1) 1.5
79
Богдан Брилёв
IFL 1 2 2
80
Владимир Соломахин
FC YUZHBOR 1 2 2
81
Дмитро Черненко
ФК Сейм Путивль 1 2 2
82
Максим Троян
Magic Tiger Talisman 2 2 1
83
Дмитрий Сушко
Дружба 2 2 1
84
Ігор Жаболенко
Славутич 2 2 1
85
Іван Штрек
Young Business Club 2 2 1
86
Владислав Протасенко
Falcons Youth 2 2 1
87
Борис Кебкал
VBA 2 2 1
88
Микита Шульга
ФК Легіон 2 2 1
89
Дмитро Ходаківський
ФК Неизбежность 2 2 1
90
Максим Перенчук
ФК Фокус 2 2 1
91
Илья Бойко
ФК Венеция 2 2 1
92
Олег Романчук
Magic Tiger Talisman 2 2 1
93
Олексій Семака
FC Rabona 2 2 1
94
Ілля Чернов
Nishcheta 2 2 1
95
Микита Боровик
Nishcheta 2 2 1
96
Дмитро Фролов
Jupiter 2 2 1
97
Олексій Гарасюта
ФКА 2 2 1
98
Вадим Горобець
ФК Атлетік 2 2 1
99
Владислав Иващик
MBZ 2 2 1
100
Андрей Литвиненко
FC YUZHBOR 2 2 1
101
Артем Фещенко
VBA 2 2 1
102
Максим Демчук
Smile Development 2 2 1
103
Сергій Лісовенко
Радар ВС 2 2 1
104
Юрий Поддубченко
ФК Фокус 2 2 1
105
Сергей Цысь
WOD 2 2 1
106
Александр Литвин
3й Тайм 3 2 0.67
107
Андрей Дюжов
SimStore-Fiskars 3 2 0.67
108
Виталий Аверьянов
Новая Жизнь 3 2 0.67
109
Алексей Астапенко
Новая Жизнь 3 2 0.67
110
Євгеній Самійлик
Славутич 3 2 0.67
111
Михаил Евгоровский
Шулявка Юнайтед 3 2 0.67
112
Юрій Терещенко
Шулявка Юнайтед 3 2 0.67
113
Євгеній Штомпель
Шулявка Юнайтед 3 2 0.67
114
Максим Мельник
Sporting Kyiv 3 2 0.67
115
Эдуард Виташ
Magic Tiger Talisman 3 2 0.67
116
Віктор Кравчук
VBA 3 2 0.67
117
Ігор Ванкевич
BetonEnergo 3 2 0.67
118
Богдан Бедь
BetonEnergo 3 2 0.67
119
Владислав Садовой
PERUN 3 2 0.67
120
Павло Тижнов
DNIPRO-M 3 2 0.67
121
Сергій Пилипенко
Радар ВС 3 2 0.67
122
Олександр Гаврилюк
Радар ВС 3 2 0.67
123
Антон Курач
FC 'Valkyrie' 3 2 0.67
124
Денис Дебрецени
ФК Фокус 3 2 0.67
125
Дмитрий Гришин
F.C. Svyatosh 3 2 0.67
126
Павел Нагорный
Энергетик 3 2 0.67
127
Михаил Иваненко
MBZ 3 2 0.67
128
Данил Нощенко
ATL 3 2 0.67
129
Ілля Джуган
Рейнджери 3 2 0.67
130
Віталій Захарчук
SC Favorit 3 2 0.67
131
Віталій Тарханов
ЮниорСпортТалисман 3 2 0.67
132
Андрій Рудий
ЮниорСпортТалисман 3 2 0.67
133
Ярослав Грисюк
Трудовые Резервы 3 2 0.67
134
Ігор Сівов
ФК Легіон 3 2 0.67
135
Виталий Тращенко
Soborna Team - 2 3 2 0.67
136
Андрей Толстенко
FC REJO 4 2 0.5
137
Ярослав Бондаренко
Sporting Kyiv 4 2 0.5
138
Євгеній Шевчук
Sporting Kyiv 4 2 0.5
139
Олег Козоріз
Славутич 4 2 0.5
140
Сергій Воскресенський
Славутич 4 2 0.5
141
Олег Юр'єв
Sporting Kyiv 4 2 0.5
142
Максим Гутник
Sporting Kyiv 4 2 0.5
143
Дмитро Євдощук
Трудовые Резервы 4 2 0.5
144
Ігор Малюк
ФК Сейм Путивль 4 2 0.5
145
Юрій Квашук
Falcons Youth 4 2 0.5
146
Ілля Солоденко
ФК Атлетік 4 2 0.5
147
Дмитрий Мартыненко
MBZ 4 2 0.5
148
Кирилл Могилевец
Мир Футбола 5 2 0.4
149
Олександр Рибаков
Jupiter 6 2 0.33
150
Дмитро Бардаков
Трудовые Резервы 7 2 0.29
151
Николай Тлустый
Adidas 1 1 1
152
Дмитрий Лапа
SimStore-Fiskars 1 1 1
153
Сергей Пальчик
SimStore-Fiskars 1 1 1
154
Олег Якимишин
Unknown FC 1 1 1
155
Максим Комашня
IFL 1 1 1
156
Ігор Зайцев
ФК Легіон 1 1 1
157
Евгений Курочка
PERUN 1 1 1
158
Олександр Гавриленко
Duzain-Fasad 1 1 1
159
Юрий Печёнкин
Grace 1 1 1
160
Сергей Ковальчук
Grace 1 1 1
161
Евгений Кушнир
Grace 1 1 1
162
Юрий Панаетов
WOD 1 1 1
163
Сергей Болочев
Новая Жизнь 1 1 1
164
Володимир Горобець
FC BILUX 1 1 1
165
Олег Безкровний
FC Young Boys 1 1 1
166
Тарас Курачик
ФК Неизбежность 1 1 1
167
Олексій Омельченко
ФК Неизбежность 1 1 1
168
Сергій Кукіль
DNIPRO-M 1 1 1
169
Микола Осовик
DNIPRO-M 1 1 1
170
Сергій Булат
IFL 1 1 1
171
Євген Струк
IFL 1 1 1
172
Дмитро Мєдвєдєв
Magic Tiger Talisman 1 1 1
173
Артем Швец
AZ-41 1 1 1
174
Павел Мовчан
ФК Венеция 1 1 1
175
Данил Дудукалов
IFL 1 1 1
176
Дмитро Щебетенко
FC BILUX 1 1 1
177
Кирилл Смирнов
FC REJO 1 1 1
178
Сергій Кравченко
Duzain-Fasad 1 1 1
179
Артем Фоменко
ФКА 1 1 1
180
Евгений Гореславский
MBZ 1 1 1
181
Богдан Трушенко
MBZ 1 1 1
182
Руслан Коваленко
SC Favorit 1 1 1
183
Сергій Гудим
FC Energo 1 1 1
184
Владислав Скляр
FC Energo 1 1 1
185
Ебука Чекувкелу
Трудовые Резервы 1 1 1
186
Ігор Лінський
Радар ВС 1 1 1
187
Дмитрий Приходько
DNIPRO-M 1 1 1
188
Евгений Заец
SKY KYIV 1 1 1
189
Сергей Романовский
SKY KYIV 1 1 1
190
Віталій Куянов
DNIPRO-M 1 1 1
191
Алексей Коссе
AZ-41 2 1 0.5
192
Сергій Моторний
FC BILUX 2 1 0.5
193
Євген Фесюра
FC Rabona 2 1 0.5
194
Николай Кодацкий
SKY KYIV 2 1 0.5
195
Роман Буряк
Дружба 2 1 0.5
196
Никита Винокур
Новая Жизнь 2 1 0.5
197
Александр Князев
SimStore-Fiskars 2 1 0.5
198
Игорь Каплунов
PERUN 2 1 0.5
199
Дмитрий Хусаинов
PERUN 2 1 0.5
200
Андрій Чернишков
INTER 2 1 0.5
201
Олег Махачик
VBA 2 1 0.5
202
Иван Коваленко
IFL 2 1 0.5
203
Дмитро Горелик
INTER 2 1 0.5
204
Іван Гребенюк
FC BILUX 2 1 0.5
205
Олександр Попсуй
Duzain-Fasad 2 1 0.5
206
Ярослав Степаненко
WOD 2 1 0.5
207
Іван Матюша
ФК Неизбежность 2 1 0.5
208
Владислав Жиліховський
DNIPRO-M 2 1 0.5
209
Богдан Губко
DNIPRO-M 2 1 0.5
210
Валерій Гиря
Радар ВС 2 1 0.5
211
Мохамед Алхувайж
BetonEnergo 2 1 0.5
212
Игорь Хоменко
FC YUZHBOR 2 1 0.5
213
Виталик Гнатенко
AZ-41 2 1 0.5
214
Владислав Сиротюк
FC YUZHBOR 2 1 0.5
215
Всеволод Головань
Новая Жизнь 2 1 0.5
216
Данило Грудзинський
ФКА 2 1 0.5
217
Кирило Шепетко
ФКА 2 1 0.5
218
Іван Приходько
ФК Атлетік 2 1 0.5
219
Філіп Баленко
ATL 2 1 0.5
220
Данило Пятецький
ЮниорСпортТалисман 2 1 0.5
221
Едуард Віташ
ЮниорСпортТалисман 2 1 0.5
222
Сергій Болочев
SC Favorit 2 1 0.5
223
Вадим Кисиленко
SC Favorit 2 1 0.5
224
Микола Артамонов
FC Young Boys 2 1 0.5
225
Іван Ільницький
FC Energo 2 1 0.5
226
Андрій Хоменюк
FC Energo 2 1 0.5
227
Александр Федоренко
SimStore-Fiskars 2 1 0.5
228
Вячеслав Гади
Мир Футбола 2 1 0.5
229
Микита Веремій
DNIPRO-M 2 1 0.5
230
Артем Старгородский
SKY KYIV 2 1 0.5
231
Александр Кондратьев
3й Тайм 3 1 0.33
232
Антон Чайка
Adidas 3 1 0.33
233
Максим Зайцев
AZ-41 3 1 0.33
234
Віталий Дмитрієв
FC Rabona 3 1 0.33
235
Руслан Лаврик
FC Rabona 3 1 0.33
236
Сергей Винник
FC REJO 3 1 0.33
237
Иван Плешаков
SimStore-Fiskars 3 1 0.33
238
Андрій Босюк
Sporting Kyiv 3 1 0.33
239
Дмитрий Осадчий
Мир Футбола 3 1 0.33
240
Юрий Воевуцкий
Новая Жизнь 3 1 0.33
241
Юрій Іванов
Шулявка Юнайтед 3 1 0.33
242
Александр Желиба
Энергетик 3 1 0.33
243
Алексей Фищук
Энергетик 3 1 0.33
244
Володимир Найдюк
Young Business Club 3 1 0.33
245
Дмитро Ковальчук
BetonEnergo 3 1 0.33
246
Богдан Кириленко
BetonEnergo 3 1 0.33
247
Дмитрий Косьмина
PERUN 3 1 0.33
248
Сергей Пазыныч
PERUN 3 1 0.33
249
Михайло Лещінер
TRIDENT 3 1 0.33
250
Андрій Леонтович
VBA 3 1 0.33
251
Кирил Митяєв
Duzain-Fasad 3 1 0.33
252
Андрей Виговский
ФК Венеция 3 1 0.33
253
Степан Кошка
HELL ENERGY 3 1 0.33
254
Антон Канюка
Tech United 3 1 0.33
255
Антон Эчкенко
ФК Венеция 3 1 0.33
256
Андрій Дехтярьов
TRIDENT 3 1 0.33
257
Байрон Чікаіза
New Star 3 1 0.33
258
Аріел Лема
New Star 3 1 0.33
259
Ярослав Грисюк
ФК Сейм Путивль 3 1 0.33
260
Дмитро Самойленко
ФК Сейм Путивль 3 1 0.33
261
Роман Кузьменко
Magic Tiger Talisman 3 1 0.33
262
Богдан Верховецкий
Soborna Team - 2 3 1 0.33
263
Виталий Пыль
ФК Венеция 3 1 0.33
264
Ростислав Ковальчук
3й Тайм 3 1 0.33
265
Вадим Шевченко
DNIPRO-M 3 1 0.33
266
Виталий Кучер
ФК Фокус 3 1 0.33
267
Игорь Макогон
Jupiter 3 1 0.33
268
Сергій Кочетов
СКИФ 3 1 0.33
269
Олексій Ганжа
СКИФ 3 1 0.33
270
Роман Петросян
Nishcheta 3 1 0.33
271
Дмитро Косогор
Nishcheta 3 1 0.33
272
Євгеній Гонтар
Nishcheta 3 1 0.33
273
Андрій Дацюк
Jupiter 3 1 0.33
274
Владислав Клишта
ФК Атлетік 3 1 0.33
275
Артем Коваль
ФК Атлетік 3 1 0.33
276
Давід Гомез
New Star 3 1 0.33
277
Владислав Годзенко
ATL 3 1 0.33
278
Вадим Нестерчук
ATL 3 1 0.33
279
Максим Мельник
Радар ВС 3 1 0.33
280
Андрій Колісніченко
СКИФ 3 1 0.33
281
Олександр Камінецький
Трудовые Резервы 3 1 0.33
282
Филип Лунин
SimStore-Fiskars 3 1 0.33
283
Андрей Устенко
Soborna Team - 2 3 1 0.33
284
Алексей Тальнишних
Adidas 4 1 0.25
285
Даниил Гурицкий
Мир Футбола 4 1 0.25
286
Юрій Пословський
Young Business Club 4 1 0.25
287
Олександр Поліщук
Duzain-Fasad 4 1 0.25
288
Назар Кононенко
Smile Development 4 1 0.25
289
Іван Рудка
Sporting Kyiv 4 1 0.25
290
Андрій Бойко
Duzain-Fasad 4 1 0.25
291
Николай Бойко
MBZ 4 1 0.25
292
Денис Яковенко
Рейнджери 4 1 0.25
293
Максим Король
Рейнджери 4 1 0.25
294
Николай Полищук
MBZ 4 1 0.25
295
Денис Мельник
Soborna Team - 2 5 1 0.2
296
Евгений Кушнир
Мир Футбола 5 1 0.2
297
Александр Стребков
Энергетик 3 1 (1) 0.33