Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, Autumn R-Cup 2020, R-CUP 2019-2020. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Олександр Голодніков
Smile Development 5 15 3
2
Максим Івашко
Славутич 5 13 2.6
3
Степан Кошка
HELL ENERGY 5 13 2.6
4
Владислав Чурилов
Крылья Донбасса 5 11 (1) 2.2
5
Максим Лонский
Soborna Team 4 10 2.5
6
Олег Романчук
3й Тайм 5 10 2
7
Денис Нестеров
Soborna Team 5 10 2
8
Ігор Малюк
Magic Tigers Talisman 5 10 2
9
Андрей Толстенко
FC REJO 4 8 2
10
Олександр Науменко
AAZISS 5 8 1.6
11
Денис Валковий
TRIDENT 5 8 1.6
12
Алексей Бондарь
FC Rabona 4 7 1.75
13
Богдан Кириленко
BetonEnergo 4 7 1.75
14
Григорий Приступа
Unknown FC 5 7 1.4
15
Віталій Потапенко
FC 'Valkyrie' 5 7 1.4
16
Дмитро Горелик
INTER 3 6 2
17
Сергій Пилипенко
Радар ВС 3 6 2
18
Василь Лавренюк
IFL 3 6 2
19
Богдан Бедь
BetonEnergo 4 6 1.5
20
Юрій Гриценко
Атлант 4 6 1.5
21
Олексій Свідерський
ФК Неизбежность 4 6 1.5
22
Олександр Лотоцький
Unknown FC 4 6 1.5
23
Антон Борсук
YBC 4 6 1.5
24
Евгений Розка
FC REJO 5 6 1.2
25
Антон Садовой
PERUN 5 6 1.2
26
Андрій Леонтович
VBA 5 6 1.2
27
Игорь Слобода
Grace 5 6 1.2
28
Дмитрий Богатыренко
Новая Жизнь 5 6 1.2
29
Сергій Федірець
FC Young Boys 3 6 (1) 2
30
Сергій Либа
HELL ENERGY 3 5 1.67
31
Максим Приходько
Grace 3 5 1.67
32
Виталий Сухина
Unknown FC 4 5 1.25
33
Максим Яловий
Denon 4 5 1.25
34
Дмитрий Березовский
Дружба 5 5 1
35
Віктор Кравчук
VBA 5 5 1
36
Євген Срібний
Атлант 5 5 1
37
Владислав Садовой
PERUN 5 5 1
38
Олександр Рибаков
Denon 5 5 1
39
Данил Панаетов
Крылья Донбасса 5 5 1
40
Ян Солодилов
HELL ENERGY 5 5 1
41
Виталий Сутысский
ФК Фокус 5 5 1
42
Андрій Криволап
Falcons Youth 5 5 1
43
Олександр Мазур
FC Young Boys 5 5 (1) 1
44
Юрий Павлюк
Magnis Income 2 4 2
45
Даніель Монтенегро
Liverpool FC 2 4 2
46
Евген Апришко
FC REJO 2 4 2
47
Костянтин Василенко
FC Rabona 3 4 1.33
48
Анатолій Побережник
ТоП ФІнТ 3 4 1.33
49
Максим Комашня
IFL 3 4 1.33
50
Александр Кондратьев
Magic Tigers Talisman 3 4 1.33
51
Олег Махачик
VBA 3 4 1.33
52
Юрий Пяскорский
Friends Team 3 4 1.33
53
Сергій Булат
IFL 3 4 1.33
54
Илья Бойко
ФК Венеция 3 4 1.33
55
Андрей Нестеренко
AZ-41 4 4 1
56
Олександр Іванов
FC Rabona 4 4 1
57
Ярослав Бондаренко
Sporting Kyiv 4 4 1
58
Дмитрий Сушко
Дружба 4 4 1
59
Сергей Харабара
PERUN 4 4 1
60
Дмитро Гавяк
HELL ENERGY 4 4 1
61
Олександр Шинкарюк
VBA 4 4 1
62
Євгеній Дроговоз
Duzain-Fasad 4 4 1
63
Роман Захарченко
ФК Легіон 4 4 1
64
Олександр Черниш
Denon 4 4 1
65
Юрий Фабриций
Soborna Team 4 4 1
66
Володимир Приходько
ФК Сейм Путивль 4 4 1
67
Євген Струк
IFL 4 4 1
68
Сергей Гненюк
ФК "РАДА" 4 4 1
69
Олександр Невінський
ФК "РАДА" 4 4 1
70
Андрей Литвиненко
3й Тайм 5 4 0.8
71
Юрий Пророченко
Unknown FC 5 4 0.8
72
Дмитрий Хусаинов
PERUN 5 4 0.8
73
Михайло Лещінер
TRIDENT 5 4 0.8
74
Олександр Поліщук
Duzain-Fasad 5 4 0.8
75
Вадим Соколенко
ФК Венеция 5 4 0.8
76
Владислав Бондзік
Denon 5 4 0.8
77
Сергей Ковальчук
Grace 5 4 0.8
78
Максим Перенчук
ФК Фокус 5 4 0.8
79
Руслан Беспалий
HELL ENERGY 5 4 0.8
80
Андрій Ліснічук
HELL ENERGY 5 4 0.8
81
Володимир Багнюк
Славутич 5 4 0.8
82
Григорий Сахнюк
IFL 6 4 0.67
83
Сергей Панькив
Grace 2 3 1.5
84
Андрей Примачук
Magic Tigers Talisman 2 3 1.5
85
Дмитро Гордієнко
FC Dresdner 2 3 1.5
86
Олександр Гупало
Falcons Youth 2 3 1.5
87
Руслан Сергієнко
Славутич 2 3 1.5
88
Данил Дудукалов
IFL 2 3 1.5
89
Виталик Гнатенко
AZ-41 2 3 1.5
90
Антон Розвадовський
Liverpool FC 2 3 1.5
91
Дмитрий Магдык
AZ-41 3 3 1
92
Вячеслав Воловиков
Дружба 3 3 1
93
Руслан Коваленко
Новая Жизнь 3 3 1
94
Сергей Сибиряков
PERUN 3 3 1
95
Дмитрий Косьмина
PERUN 3 3 1
96
Франсіско Пінто
Liverpool FC 3 3 1
97
Владимир Соломахин
3й Тайм 3 3 1
98
Хосе Гальегос
Liverpool FC 3 3 1
99
Максим Концеба
IFL 3 3 1
100
Матвій Плужник
ФК Легіон 3 3 1
101
Борис Сорока
Magnis Income 3 3 1
102
Антон Клепка
AZ-41 4 3 0.75
103
Антон Ельшин
FC REJO 4 3 0.75
104
Андрій Клімпуш
Славутич 4 3 0.75
105
Алексей Кардиян
3й Тайм 4 3 0.75
106
Сергей Пазыныч
PERUN 4 3 0.75
107
Владислав Шевченко
HELL ENERGY 4 3 0.75
108
Святослав Кобильченко
VBA 4 3 0.75
109
Дмитро Кравчук
VBA 4 3 0.75
110
Олександр Мутель
Атлант 4 3 0.75
111
Влад Тростянский
BetonEnergo 4 3 0.75
112
ОЛЕКСАНДР БАРТОСЮК
ФК "РАДА" 4 3 0.75
113
Юрій Квашук
Falcons Youth 4 3 0.75
114
Андрей Знайда
Magnis Income 5 3 0.6
115
Игорь Фурсенко
Unknown FC 5 3 0.6
116
Виталий Аверьянов
Новая Жизнь 5 3 0.6
117
Микита Шульга
ФК Легіон 5 3 0.6
118
Роман Чернець
KARCHER 5 3 0.6
119
Олександр Дубишевський
KARCHER 5 3 0.6
120
Мирослав Курочка
KARCHER 5 3 0.6
121
Назар Кононенко
Smile Development 5 3 0.6
122
Ричард Германович
Tech United 5 3 0.6
123
Давид Давтян
AAZISS 5 3 0.6
124
Аріел Лема
New Star 5 3 0.6
125
Ігор Антоненко
TRIDENT 5 3 0.6
126
Олександр Нікітенко
Радар ВС 5 3 0.6
127
Євген Гнідаш
Радар ВС 5 3 0.6
128
Володимир Волошин
FC Dresdner 5 3 0.6
129
Володимир Дробний
Admitad 5 3 0.6
130
Игорь Хоменко
ФК "РАДА" 5 3 0.6
131
Денис Мельник
IFL 10 3 0.3
132
Олег Сітало
FC BILUX 1 2 2
133
Максим Гребенюк
Sporting Kyiv 1 2 2
134
Олександр Сироватка
Sporting Kyiv 1 2 2
135
Евгений Жила
Soborna Team 1 2 2
136
Андрей Кадыров
Friends Team 1 2 2
137
Максим Женжера
FC Rabona 2 2 1
138
Павло Петренко
FC REJO 2 2 1
139
Никита Винокур
Новая Жизнь 2 2 1
140
Юрій Пословський
YBC 2 2 1
141
Джоан Салазар
Liverpool FC 2 2 1
142
Дмитрий Клименко
Friends Team 2 2 1
143
Ігор Кравчишин
Smile Development 2 2 1
144
Максим Павлюк
Smile Development 2 2 1
145
Даніл Котов
Denon 2 2 1
146
Тімур Шумаков
Denon 2 2 1
147
Дмитрий Муравицкий
Grace 2 2 1
148
Олександр Попсуй
Duzain-Fasad 2 2 1
149
Олександр Дороганов
FC BILUX 2 2 1
150
Михаил Филин
Denon 2 2 1
151
Максим Арбузов
Атлант 2 2 1
152
Дмитро Литвиненко
FC Dresdner 2 2 1
153
Олексій Шевчук
Falcons Youth 2 2 1
154
Сергій Олефіренко
ФК "РАДА" 2 2 1
155
Деме Вилмош
FC REJO 2 2 1
156
Александр Миславский
FC REJO 3 2 0.67
157
Євгеній Самійлик
Славутич 3 2 0.67
158
Юрий Иванов
Дружба 3 2 0.67
159
Никита Чухно
Unknown FC 3 2 0.67
160
Василь Губаш
YBC 3 2 0.67
161
Михайло Маслов
Tech United 3 2 0.67
162
Ігор Голуб
VBA 3 2 0.67
163
Олександр Яцута
BetonEnergo 3 2 0.67
164
Юрий Печёнкин
Grace 3 2 0.67
165
Ігор Прінц
AAZISS 3 2 0.67
166
Богдан Поліщук
TRIDENT 3 2 0.67
167
Андрій Хохлов
ФК Неизбежность 3 2 0.67
168
Микита Бобін
ФК Сейм Путивль 3 2 0.67
169
Dulyn Igwele
Phoenix 3 2 0.67
170
Максим Кудлай
Magnis Income 4 2 0.5
171
Роман Ковтуненко
Новая Жизнь 4 2 0.5
172
Іван Панасюк
Славутич 4 2 0.5
173
Ігор Ванкевич
BetonEnergo 4 2 0.5
174
Ярослав Коваленко
Friends Team 4 2 0.5
175
Данил Кузьменков
Friends Team 4 2 0.5
176
Виктор Беднюк
Крылья Донбасса 4 2 0.5
177
Енрі Родрігес
New Star 4 2 0.5
178
Даніель Кабрера
New Star 4 2 0.5
179
Володимир Ратушняк
HELL ENERGY 4 2 0.5
180
Сергій Кукіль
DNIPRO-M 4 2 0.5
181
Артем Мокренко
ФК Сейм Путивль 4 2 0.5
182
Всеволод Варницький
Phoenix 4 2 0.5
183
Роман Куплевацький
INTER 4 2 0.5
184
Михайло Савич
FC 'Valkyrie' 4 2 0.5
185
Антон Курач
FC 'Valkyrie' 4 2 0.5
186
Артем Шиденко
Soborna Team 4 2 0.5
187
Олександр Білянський
Admitad 4 2 0.5
188
Артем Куртуков
Атлант 4 2 0.5
189
Богдан Верховецкий
Soborna Team 4 2 0.5
190
Дмитро Вовк
FC BILUX 5 2 0.4
191
Віталий Дмитрієв
FC Rabona 5 2 0.4
192
Владислав Протасенко
Falcons Youth 5 2 0.4
193
Артём Козлов
Soborna Team 5 2 0.4
194
Віталій Міхієнко
Sporting Kyiv 5 2 0.4
195
Роман Майстренко
HELL ENERGY 5 2 0.4
196
Олександр Бабіч
ТоП ФІнТ 5 2 0.4
197
Микола Свірєпов
KARCHER 5 2 0.4
198
Андрій Дехтярьов
TRIDENT 5 2 0.4
199
Володимир Білоус
Magic Tigers Talisman 5 2 0.4
200
Максим Гутник
Sporting Kyiv 5 2 0.4
201
Юрій Палійчук
FC Young Boys 5 2 0.4
202
Олексій Омельченко
ФК Неизбежность 5 2 0.4
203
Володимир Рудишин
ФК Неизбежность 5 2 0.4
204
Дмитро Ходаківський
ФК Неизбежность 5 2 0.4
205
Виктор Забродский
ФК Фокус 5 2 0.4
206
Юрій Дзьома
HELL ENERGY 5 2 0.4
207
Віталій Головатюк
Phoenix 5 2 0.4
208
Дмитро Бабенко
Phoenix 5 2 0.4
209
Євген Гиря
Радар ВС 5 2 0.4
210
Валерій Олейников
Admitad 5 2 0.4
211
Валерий Джус
Smile Development 5 2 0.4
212
Дмитро Авдишев (молодший)
INTER 3 2 (1) 0.67
213
Владислав Пясецький
Tech United 5 2 (1) 0.4
214
Владислав Титаренко
Soborna Team 1 1 1
215
Александр Володин
Дружба 1 1 1
216
Олег Козоріз
Славутич 1 1 1
217
Роман Кондисюк
Дружба 1 1 1
218
Вячеслав Давыденко
PERUN 1 1 1
219
Владислав Тетерук
Friends Team 1 1 1
220
Антон Рогов
ФК Легіон 1 1 1
221
Владимир Самбурский
Крылья Донбасса 1 1 1
222
Александр Федотов
Крылья Донбасса 1 1 1
223
Владимир Белецкий
Крылья Донбасса 1 1 1
224
Олександр Кісіль
DNIPRO-M 1 1 1
225
Дмитро Муравицький
IFL 1 1 1
226
Владислав Шмуригін
DNIPRO-M 1 1 1
227
Володимир Александренко
AAZISS 1 1 1
228
Фархад Гулиев
ФК "РАДА" 1 1 1
229
Віталій Музанджи
INTER 1 1 1
230
Артем Більце
FC BILUX 2 1 0.5
231
Вадим Циганок
FC Rabona 2 1 0.5
232
Дмитрий Балабан
Magnis Income 2 1 0.5
233
Сергей Винник
FC REJO 2 1 0.5
234
Александр Третяк
Unknown FC 2 1 0.5
235
Александр Яценко
Magic Tigers Talisman 2 1 0.5
236
Андрей Шпонарский
Magic Tigers Talisman 2 1 0.5
237
Джардіс Моліна
Liverpool FC 2 1 0.5
238
Сергій Колодько
VBA 2 1 0.5
239
Владислав Вороница
Friends Team 2 1 0.5
240
Сергій Петльований
KARCHER 2 1 0.5
241
Олексій Власов
Smile Development 2 1 0.5
242
Дмитрий Епифанцев
Крылья Донбасса 2 1 0.5
243
Олексій Лазебний
Славутич 2 1 0.5
244
Максим Рогаченко
BetonEnergo 2 1 0.5
245
Александр Атаманюк
ТоП ФІнТ 2 1 0.5
246
Александр Горовенко
Soborna Team 2 1 0.5
247
Володимир Приходько
Sporting Kyiv 2 1 0.5
248
Олександр Приходько
DNIPRO-M 2 1 0.5
249
Микола Слабковський
DNIPRO-M 2 1 0.5
250
Дмитро Бардаков
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
251
Руслан Якименко
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
252
Ігор Юрченко
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
253
Олексій Барановський
FC Young Boys 2 1 0.5
254
Олександр Абрашин
Tech United 2 1 0.5
255
Олександр Лазненко
Admitad 2 1 0.5
256
Андрій Безпалюк
Denon 2 1 0.5
257
Владимир Сарвилин
Новая Жизнь 2 1 0.5
258
Игорь Макогон
Denon 2 1 0.5
259
Максим Вітюк
Duzain-Fasad 2 1 0.5
260
Анатолій Веремчук
Friends Team 2 1 0.5
261
Павло Мірошников
Admitad 2 1 0.5
262
Ігор Жаболенко
Славутич 3 1 0.33
263
Олександр Масан
Славутич 3 1 0.33
264
Сергій Лозовий
ТоП ФІнТ 3 1 0.33
265
Александр Рущин
Дружба 3 1 0.33
266
Роман Бугай
YBC 3 1 0.33
267
Володимир Найдюк
YBC 3 1 0.33
268
Володимир Риков
YBC 3 1 0.33
269
Дмитро Коваленко
BetonEnergo 3 1 0.33
270
Евгений Чайка
PERUN 3 1 0.33
271
Герман Каландарішвілі
INTER 3 1 0.33
272
Іван Лукач
VBA 3 1 0.33
273
Борис Кебкал
VBA 3 1 0.33
274
Юрій Завірюха
VBA 3 1 0.33
275
Володимир Богатчук
ТоП ФІнТ 3 1 0.33
276
Ігор Зайцев
ФК Легіон 3 1 0.33
277
Денис Мартиненко
KARCHER 3 1 0.33
278
Олександр Саржевський
Denon 3 1 0.33
279
Влад Кривченко
HELL ENERGY 3 1 0.33
280
Олексій Чечель
YBC 3 1 0.33
281
Олександр Євдокименко
Tech United 3 1 0.33
282
Роман Романяк
New Star 3 1 0.33
283
Ярослав Грисюк
ФК Сейм Путивль 3 1 0.33
284
Віктор Фурсенко
Liverpool FC 3 1 0.33
285
Віталій Іванюта
Magic Tigers Talisman 3 1 0.33
286
Илья Котюк
Крылья Донбасса 3 1 0.33
287
Игорь Лифанов
Friends Team 3 1 0.33
288
Олексій Шестопалов
ТоП ФІнТ 3 1 0.33
289
Владислав Левицкий
AZ-41 4 1 0.25
290
Андрій Дубовой
FC BILUX 4 1 0.25
291
Олександр Титаренко
FC Rabona 4 1 0.25
292
Євген Фесюра
FC Rabona 4 1 0.25
293
Александр Шитый
Magnis Income 4 1 0.25
294
Александр Клюй
Новая Жизнь 4 1 0.25
295
Вадим Счастливцев
Soborna Team 4 1 0.25
296
Сергій Фролов
YBC 4 1 0.25
297
Алексей Сапсай
Magic Tigers Talisman 4 1 0.25
298
Павло Охонько
VBA 4 1 0.25
299
Олександр Костінов
Атлант 4 1 0.25
300
Микола Щесюк
Duzain-Fasad 4 1 0.25
301
Олег Бондарчук
Friends Team 4 1 0.25
302
Николай Иванов
Friends Team 4 1 0.25
303
Максим Дзядик
ФК Легіон 4 1 0.25
304
Денис Рябых
ФК Венеция 4 1 0.25
305
Василь Марченко
KARCHER 4 1 0.25
306
Андрій Мазур
KARCHER 4 1 0.25
307
Антон Канюка
Tech United 4 1 0.25
308
Сергій Федько
ТоП ФІнТ 4 1 0.25
309
Володимир Горобець
FC BILUX 4 1 0.25
310
Вадим Позняк
AAZISS 4 1 0.25
311
Віталій Маркович
Sporting Kyiv 4 1 0.25
312
Пабло Керембас
New Star 4 1 0.25
313
Олександр Колодич
FC Young Boys 4 1 0.25
314
Владислав Галепа
FC Young Boys 4 1 0.25
315
Іван Матюша
ФК Неизбежность 4 1 0.25
316
Игорь Ивахненко
ФК Фокус 4 1 0.25
317
Сергій Вахрушев
Tech United 4 1 0.25
318
Владислав Ходаковський
FC Dresdner 4 1 0.25
319
Сергій Марчук
FC Dresdner 4 1 0.25
320
Віталій Мєльніков
IFL 4 1 0.25
321
Александр Литвин
3й Тайм 5 1 0.2
322
Александр Кондратьев
3й Тайм 5 1 0.2
323
Максим Зайцев
AZ-41 5 1 0.2
324
Алексей Коссе
AZ-41 5 1 0.2
325
Дмитро Бондар
FC BILUX 5 1 0.2
326
Богдан Цюпа
FC BILUX 5 1 0.2
327
Олександр Блюс
FC Rabona 5 1 0.2
328
Сергій Кукіль
FC Rabona 5 1 0.2
329
Борис Волков
YBC 5 1 0.2
330
Дмитро Блонський
BetonEnergo 5 1 0.2
331
Станіслав Крутоног
TRIDENT 5 1 0.2
332
Антон Зайко
Атлант 5 1 0.2
333
Кирил Митяєв
Duzain-Fasad 5 1 0.2
334
Валентин Шевченко
ФК Легіон 5 1 0.2
335
Евгений Просихин
ФК Венеция 5 1 0.2
336
Юрій Кузнєцов
Smile Development 5 1 0.2
337
Іван Пижук
AAZISS 5 1 0.2
338
Роман Петросян
AAZISS 5 1 0.2
339
Алексіс Чікаіза
New Star 5 1 0.2
340
Байрон Чікаіза
New Star 5 1 0.2
341
Федір Купчик
New Star 5 1 0.2
342
Микола Осіюк
ФК Неизбежность 5 1 0.2
343
Владислав Луцик
ФК Фокус 5 1 0.2
344
Дмитрий Михайлов
ФК Фокус 5 1 0.2
345
Артур Борисов
ФК Фокус 5 1 0.2
346
Дмитро Євдощук
ФК Сейм Путивль 5 1 0.2
347
Анатолій Третяков
ФК Сейм Путивль 5 1 0.2
348
Володимир Українець
FC 'Valkyrie' 5 1 0.2
349
Дмитро Тимошенко
Falcons Youth 5 1 0.2
350
Сергій Подтереба
Admitad 5 1 0.2
351
Илья Джуган
3й Тайм 5 1 0.2
352
Владимир Драган
Grace 6 1 0.17
353
Константин Олендер
PERUN 1 1 (1) 1
354
Александр Майстренко
Friends Team 1 1 (1) 1