Календар за датою і по турам, Autumn R-Cup 2020, R-CUP 2019-2023: - Календар. Офіційний сайт
19 вересня 2020, субота
-
11:00 Манеж REJO-ВДНХ №1Новая Жизнь3 : 8
-
12:00 Манеж REJO-ВДНХ №1FC Dresdner2 : 6
-
13:00 Манеж REJO-ВДНХ №1IFL5 : 2
-
14:00 Манеж REJO-ВДНХ №1FC Young Boys2 : 8
-
15:00 Манеж REJO-ВДНХ №1ФК Фокус1 : 2
-
16:00 Манеж REJO-ВДНХ №1Unknown FC7 : 5
-
17:00 Манеж REJO-ВДНХ №1FC BILUX3 : 4
-
18:00 Манеж REJO-ВДНХ №1ФК "РАДА"4 : 13
-
19:00 Манеж REJO-ВДНХ №1Дружба7 : 2
-
20:00 Манеж REJO-ВДНХ №1Magic Tigers Talisman5 : 4
20 вересня 2020, неділя
-
9:30Liverpool FC5 : 2
-
10:30ТоП ФІнТ0 : 4
-
11:30ФК Легіон1 : 3
-
12:30FC 'Valkyrie'3 : 5
-
13:30Duzain-Fasad5 : 2
-
14:30Sporting Kyiv3 : 8
-
15:30Tech United1 : 7
-
16:30ФК Неизбежность3 : 1
-
17:30New Star6 : 4
-
18:30Phoenix1 : 8
-
19:30Атлант3 : 5
26 вересня 2020, субота
-
11:00FC Dresdner2 : 4
-
11:55Soborna Team7 : 2
-
12:50INTER4 : 1
-
13:45IFL10 : 3
-
14:40FC BILUX1 : 4
-
15:35Новая Жизнь4 : 5
-
16:30Unknown FC7 : 0
-
17:30BetonEnergo2 : 2
-
18:30ФК Легіон3 : 1
-
19:30YBC0 : 4
-
20:30Smile Development5 : 2
27 вересня 2020, неділя
-
8:00HELL ENERGY17 : 0
-
9:00Magnis Income0 : 4
-
10:00FC REJO3 : 3
-
11:00Славутич5 : 2
-
12:00Sporting Kyiv8 : 2
-
13:00AAZISS3 : 6
-
14:00Denon5 : 4
-
15:00Grace6 : 5
-
16:00KARCHER6 : 2
-
17:10ФК Венеция1 : 1
-
18:00PERUN9 : 3
-
19:00Friends Team5 : 2
-
20:00Атлант5 : 0
3 жовтня 2020, субота
-
11:00FC Young Boys4 : 3
-
12:00Tech United5 : 4
-
13:00Unknown FC5 : 5
-
14:00Soborna Team5 : 1
-
15:00Sporting Kyiv1 : 10
-
16:00IFL2 : 3
-
17:00ФК "РАДА"2 : 4
-
18:00Magic Tigers Talisman6 : 3
-
19:00New Star3 : 8
-
20:00Дружба3 : 1
4 жовтня 2020, неділя
-
8:00AZ-414 : 1
-
8:55Duzain-Fasad3 : 5
-
9:50AAZISS2 : 11
-
10:45ФК Фокус4 : 4
-
11:40DNIPRO-M0 : 3
-
12:35TRIDENT8 : 2
-
13:30ФК Неизбежность5 : 0
-
14:30FC Rabona3 : 6
-
15:30Phoenix0 : 5
-
16:30KARCHER2 : 6
-
17:30FC BILUX2 : 2
-
18:30Friends Team2 : 6
-
19:303й Тайм3 : 2
-
20:30VBA6 : 3
10 жовтня 2020, субота
-
11:00BetonEnergo4 : 1
-
11:55Unknown FC4 : 5
-
12:50BetonEnergo5 : 4
-
13:45Soborna Team16 : 2
-
14:40Admitad3 : 5
-
15:35Радар ВС1 : 11
-
16:30INTER0 : 3ТП
-
17:30Phoenix4 : 7
-
18:30ФК Фокус5 : 1
-
19:30Новая Жизнь4 : 3
-
20:30Denon3 : 3
11 жовтня 2020, неділя
-
9:30Крылья Донбасса4 : 3
-
10:30Славутич3 : 1
-
11:30HELL ENERGY0 : 5
-
12:30ФК Сейм Путивль0 : 3
-
13:30Sporting Kyiv0 : 8
-
14:30FC 'Valkyrie'2 : 6
-
15:30Magnis Income2 : 7
-
16:30ФК Венеция2 : 2
-
17:30FC Young Boys3 : 5
-
18:303й Тайм8 : 2
-
19:30Атлант8 : 0
-
20:30Friends Team5 : 5
17 жовтня 2020, субота
-
11:00Крылья Донбасса8 : 2
-
11:55ТоП ФІнТ7 : 5
-
12:50Крылья Донбасса3 : 2
-
13:45Grace0 : 4
-
14:40Liverpool FC4 : 5
-
15:35FC Rabona5 : 1
-
16:30INTER1 : 2
-
17:25IFL4 : 5
-
18:20Falcons Youth4 : 4
-
19:15Magic Tigers Talisman3 : 2
-
20:10Admitad1 : 6
-
21:05ФК Сейм Путивль5 : 14
-
22:00Дружба1 : 1
18 жовтня 2020, неділя
-
8:00FC 'Valkyrie'0 : 13
-
8:55TRIDENT4 : 2
-
9:50AZ-415 : 3
-
10:45BetonEnergo11 : 3
-
11:40YBC9 : 1
-
12:35ФК Неизбежность0 : 0
-
13:30Новая Жизнь4 : 4
-
14:25IFL5 : 3
-
15:20ФК "РАДА"5 : 1
-
16:15KARCHER3 : 0ТП
-
17:10FC BILUX4 : 6
-
18:05KARCHER4 : 2
-
19:00FC Dresdner4 : 5
-
19:55New Star3 : 11
-
20:50Атлант2 : 2