Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, R-Cup Grass VII Season ‘21, R-CUP 2019-2021. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Костянтин Василенко
FC Rabona 11 20 1.82
2
Михаил Денисов
ATL 5 15 3
3
Олег Романчук
Rangers 2.0 11 14 1.27
4
Артём Охрименко
ATL 6 13 2.17
5
Евгений Ильченко
Дружба 7 12 1.71
6
Іван Нечепа
FC IPnet 13 12 0.92
7
Владимир Соломахин
FC YUZHBOR 5 10 (1) 2
8
Сергей Чеберяк
Sofiya City 6 9 1.5
9
Ігор Малюк
ФК Сейм Путивль 7 9 1.29
10
Владислав Акент'єв
ФК Сейм Путивль 5 8 1.6
11
Виталий Макаренко
Новая Жизнь 6 8 1.33
12
Сергей Мельник
Sofiya City 6 8 1.33
13
Юрий Печёнкин
Grace 5 7 1.4
14
Станислав Морозов
ФК Фокус 5 7 1.4
15
Анді Бенавідез
New Star 6 7 1.17
16
Роман Іванов
FC IPnet 8 7 0.88
17
Виталий Сутысский
ФК Фокус 4 6 1.5
18
Александр Гибало
ФК Фокус 4 6 1.5
19
Максим Мельник
Sporting Kyiv 5 6 1.2
20
Анатолій Жихарєв
FC SoftServe 5 6 1.2
21
Андрей Нестеренко
AZ-41 6 6 1
22
Дмитрий Хусаинов
PERUN 6 6 1
23
Владислав Садовой
PERUN 6 6 1
24
Александр Невинский
FC YUZHBOR 6 6 1
25
Данило Костишин
ATL 6 6 1
26
Микола Івановський
Sofiya City 6 6 1
27
Костянтин Жигалюк
МФК "Рваный Кед" 6 6 (1) 1
28
Владислав Козло
AFC Footballers 2 5 2.5
29
Владислав Усик
Yellow Black 3 5 1.67
30
Юрій Пословський
Young Business Club 4 5 1.25
31
Назар Кононенко
Smile Development 4 5 1.25
32
Артем Більце
FC Meadcult 4 5 1.25
33
Момотенко Віталій
LIDERS 4 5 1.25
34
Francesco Giaverini
Internazionale Kyiv 4 5 1.25
35
Артур Борисов
ФК Фокус 5 5 1
36
Василий Лавренюк
Grace 5 5 1
37
Річар Кордова
New Star 5 5 1
38
Олександр Голодніков
Нікофлекс 5 5 1
39
Іван Панасюк
Славутич 6 5 0.83
40
Максим Іваницький
Denon 6 5 0.83
41
Іван Матюша
ФК Неизбежность 6 5 0.83
42
Сергій Іванов
ATL 6 5 0.83
43
Александр Солодчук
FC YUZHBOR 6 5 0.83
44
Michelangelo Giaverini
Internazionale Kyiv 6 5 0.83
45
Андрій Дацюк
FC IPnet 7 5 0.71
46
Максим Івашко
Славутич 5 5 (1) 1
47
Олег Янковский
PERUN 1 4 4
48
Дмитро Юрченко
Tech United 3 4 1.33
49
Ігор Ванкевич
HELL ENERGY 3 4 1.33
50
Сергій Вахрушев
Tech United 3 4 1.33
51
Генри Аделаджа
СМК 3 4 1.33
52
Роман Ковтуненко
Новая Жизнь 4 4 1
53
Антон Борсук
Young Business Club 4 4 1
54
Артем Швець
AZ-41 4 4 1
55
Андрей Толстенко
IrisHotels&Vins show 5 4 0.8
56
Максим Перенчук
ФК Фокус 5 4 0.8
57
Володимир Українець
FC 'Valkyrie' 5 4 0.8
58
Евгений Клевцов
Sofiya City 5 4 0.8
59
Євгеній Чайка
FC SoftServe 5 4 0.8
60
Владислав Городецький
FC SOKOL [Клавдієве] 5 4 0.8
61
Петро Павлюченко
FC BILUX 6 4 0.67
62
Віталий Дмитрієв
FC Rabona 8 4 0.5
63
Евгений Розка
IrisHotels&Vins show 9 4 0.44
64
Liam Halse
Internazionale Kyiv 5 4 (1) 0.8
65
Алексей Безпальчук
FC Profi 5 4 (1) 0.8
66
Юрій Моргушко
СМК 2 3 1.5
67
Евгений Горбенко
AZ-41 3 3 1
68
Алексей Бондарь
FC Rabona 3 3 1
69
Никита Винокур
Новая Жизнь 3 3 1
70
Борис Волков
Young Business Club 3 3 1
71
Альберт Шавердашвілі
FC Profi 3 3 1
72
Роман Захарченко
ФК Легіон 3 3 1
73
Олександр Клюй
Duzain-Fasad 3 3 1
74
Володимир Мойсеєнко
FC Profi 3 3 1
75
Владислав Лещенко
AFC Footballers 3 3 1
76
Антон Лошак
Славутич 3 3 1
77
Виталий Грушко
Матадор Русановка 3 3 1
78
Александр Гуторка
IrisHotels&Vins show 3 3 1
79
Александр Миславский
IrisHotels&Vins show 4 3 0.75
80
Андрій Босюк
Sporting Kyiv 4 3 0.75
81
Руслан Коваленко
Новая Жизнь 4 3 0.75
82
Богдан Бедь
HELL ENERGY 4 3 0.75
83
Максим Козяр
СМК 4 3 0.75
84
Олександр Дороганов
FC Meadcult 4 3 0.75
85
Микола Щесюк
Duzain-Fasad 5 3 0.6
86
Тімур Шумаков
Denon 5 3 0.6
87
Степан Кошка
HELL ENERGY 5 3 0.6
88
Андрій Ракітін
FC Profi 5 3 0.6
89
Алішер Шоєв
FC Profi 5 3 0.6
90
Олександр Банніков
FC Profi 5 3 0.6
91
Ян Солодилов
HELL ENERGY 5 3 0.6
92
Павло Кос
ФК Неизбежность 5 3 0.6
93
Микита Бобін
ФК Сейм Путивль 5 3 0.6
94
Максим Чичиркоза
Denon 5 3 0.6
95
Микита Вітюк
3й Тайм 5 3 0.6
96
Гаврилуца Владимир
Sofiya City 5 3 0.6
97
Микола Лисенко
FC SOKOL [Клавдієве] 5 3 0.6
98
Олександр Силенко
ФК Кварцит 5 3 0.6
99
Владимир Гудз
СМК 5 3 0.6
100
Александр Левчук
Нікофлекс 5 3 0.6
101
Александр Кондратьев
3й Тайм 6 3 0.5
102
Вадим Муляр
Дружба 6 3 0.5
103
Дмитро Муравицький
Grace 6 3 0.5
104
Богдан Прокопенко
Grace 6 3 0.5
105
Сергій Воскресенський
Славутич 6 3 0.5
106
Ілля Малик
ФК Сейм Путивль 6 3 0.5
107
Александр Тор
FC YUZHBOR 6 3 0.5
108
Дмитрий Джафаров
Sofiya City 6 3 0.5
109
Євгеній Ващук
FC Meadcult 6 3 0.5
110
Вардан Мгламян
LIDERS 6 3 0.5
111
Олександр Андрусенко
AFC Footballers 6 3 0.5
112
Іван Власюк
FC SOKOL [Клавдієве] 6 3 0.5
113
Андрей Вдовиченков
RDS 6 3 0.5
114
Евген Апришко
IrisHotels&Vins show 6 3 0.5
115
Артем Мокренко
ФК Сейм Путивль 7 3 0.43
116
Деніз Палабаш
Rangers 2.0 7 3 0.43
117
Олександр Шестерньов
FC BILUX 7 3 0.43
118
Богдан Цюпа
FC BILUX 8 3 0.38
119
Вячеслав Давыденко
PERUN 1 2 2
120
Сергей Харабара
PERUN 1 2 2
121
Віталій Потапенко
LIDERS 1 2 2
122
Богдан Олесюк
AFC Footballers 1 2 2
123
Андрей Заморняк
RDS 1 2 2
124
Иван Пенгрин
RDS 1 2 2
125
Вадим Саржинський
FC Rabona 1 2 2
126
Артур Астахов
ФК Легіон 2 2 1
127
Максім Приходько
Grace 2 2 1
128
Владислав Хрипунов
ФК Сейм Путивль 2 2 1
129
Андрій Маринич
FC SOKOL [Клавдієве] 2 2 1
130
Володимир Кульматицький
AFC Footballers 2 2 1
131
Олександр Богдан
ФК Кварцит 2 2 1
132
Роман Кондисюк
Дружба 3 2 0.67
133
Володимир Опанасенко
Tech United 3 2 0.67
134
Іван Рудка
Sporting Kyiv 3 2 0.67
135
Дмитро Фролов
FC IPnet 3 2 0.67
136
Валентин Прокопчук
3й Тайм 3 2 0.67
137
Виктор Кваша
Young Business Club 3 2 0.67
138
Ярослав Котенко
FC SoftServe 3 2 0.67
139
Сергей Кучерук
Sofiya City 3 2 0.67
140
Євген Богатирьов
СМК 3 2 0.67
141
Олег Солодкий
FC IPnet 3 2 0.67
142
Єгор Шатуха
Rangers 2.0 3 2 0.67
143
Ярослав Бондаренко
Sporting Kyiv 4 2 0.5
144
Алексей Кардиян
3й Тайм 4 2 0.5
145
Антон Садовой
PERUN 4 2 0.5
146
Алексей Сторожук
PERUN 4 2 0.5
147
Игорь Слобода
Grace 4 2 0.5
148
Виктор Забродский
ФК Фокус 4 2 0.5
149
Давід Гомез
New Star 4 2 0.5
150
Валерий Брожко
Sofiya City 4 2 0.5
151
Іван Жук
FC SOKOL [Клавдієве] 4 2 0.5
152
Андрей Кондратьев
3й Тайм 5 2 0.4
153
Алексей Коссе
AZ-41 5 2 0.4
154
Сергій Моторний
FC BILUX 5 2 0.4
155
Олександр Іванов
FC Rabona 5 2 0.4
156
Олександр Масан
Славутич 5 2 0.4
157
Сергей Пазыныч
PERUN 5 2 0.4
158
Іван Кияниця
Tech United 5 2 0.4
159
Олександр Саржевський
Denon 5 2 0.4
160
Владислав Пясецький
Tech United 5 2 0.4
161
Олексій Свідерський
ФК Неизбежность 5 2 0.4
162
Данило Мартинов
Tech United 5 2 0.4
163
Антон Курач
FC 'Valkyrie' 5 2 0.4
164
Виталий Кучер
ФК Фокус 5 2 0.4
165
Сергей Кореньков
FC YUZHBOR 5 2 0.4
166
Костянтин Куплешников
Славутич 5 2 0.4
167
Дмитрий Сальников
Yellow Black 5 2 0.4
168
Никита Олексюк
Sofiya City 5 2 0.4
169
Артур Чоня
Yellow Black 5 2 0.4
170
Ігор Прінц
Smile Development 5 2 0.4
171
Максим Стецюра
ФК Сейм Путивль 5 2 0.4
172
Вадим Скиценко
Матадор Русановка 5 2 0.4
173
Вячеслав Стельмах
AFC Footballers 5 2 0.4
174
Кирил Краснопольський
Rangers 2.0 5 2 0.4
175
Олексій Нарожнов
МФК "Рваный Кед" 5 2 0.4
176
Андрей Максюта
Нікофлекс 5 2 0.4
177
Вадим Циганок
FC Rabona 6 2 0.33
178
Алексей Астапенко
Новая Жизнь 6 2 0.33
179
Дмитрий Косьмина
PERUN 6 2 0.33
180
Євгеній Дроговоз
Duzain-Fasad 6 2 0.33
181
Ярослав Бойко
FC Profi 6 2 0.33
182
Роман Романчук
Rangers 2.0 6 2 0.33
183
Владислав Рябенко
Rangers 2.0 6 2 0.33
184
Алексей Шевчук
Sofiya City 6 2 0.33
185
Борис Кірійчук
DNIPRO-M 6 2 0.33
186
Chyzhyk Borys
Internazionale Kyiv 6 2 0.33
187
Артем Шиман
LIDERS 6 2 0.33
188
Александр Курбасов
RDS 6 2 0.33
189
Владислав Куцюк
ФК Кварцит 6 2 0.33
190
Ярослав Ніколайзен
ФК Кварцит 6 2 0.33
191
Salah Soltani
Internazionale Kyiv 6 2 0.33
192
Ігор Передерій
FC BILUX 7 2 0.29
193
Дмитрий Сушко
Дружба 7 2 0.29
194
Сергей Черняк
FC IPnet 9 2 0.22
195
Михайло Малетич
FC IPnet 3 2 (1) 0.67
196
ПАВЕЛ ПАВЛЮК
FC YUZHBOR 6 2 (1) 0.33
197
Олександр Євдокименко
Tech United 1 1 1
198
Сергій Любченко
ФК Неизбежность 1 1 1
199
Артем Бондарь
Young Business Club 1 1 1
200
Ігор Лавренюк
ATL 1 1 1
201
Дмитро Ковальов
ФК Легіон 1 1 1
202
Станіслав Потапенко
LIDERS 1 1 1
203
Валерий Дяченко
Матадор Русановка 1 1 1
204
Денис Клименко
DNIPRO-M 1 1 1
205
Илля Якимов
LIDERS 1 1 1
206
Александр Антонюк
СМК 1 1 1
207
Дмитрий Щербак
СМК 1 1 1
208
Сергей Симоненко
ATL 1 1 1
209
Komessar Serge
Internazionale Kyiv 1 1 1
210
Юрій Бондарь
AFC Footballers 1 1 1
211
Евгений Прозоров
LIDERS 1 1 1
212
Богдан Банар
FC IPnet 1 1 1
213
Назар Войцеховський
FC SOKOL [Клавдієве] 1 1 1
214
Павел Петренко
IrisHotels&Vins show 2 1 0.5
215
Олексій Гомеля
ФК Легіон 2 1 0.5
216
Максим Яловий
FC IPnet 2 1 0.5
217
Олександр Рибаков
FC IPnet 2 1 0.5
218
Артём Шиденко
Grace 2 1 0.5
219
Володимир Приходько
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
220
Дмитро Фарадж
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
221
Матвій Плужник
ФК Легіон 2 1 0.5
222
Олександр Неводнічик
FC YUZHBOR 2 1 0.5
223
Філіп Кузьменко
HELL ENERGY 2 1 0.5
224
Максим Чеберяк
Sofiya City 2 1 0.5
225
Дмитрий Драчков
Yellow Black 2 1 0.5
226
Сергій Цибенко
AFC Footballers 2 1 0.5
227
Руслан Світлий
МФК "Рваный Кед" 2 1 0.5
228
Роман Бендюк
МФК "Рваный Кед" 2 1 0.5
229
Богдан Будніков
ФК Легіон 2 1 0.5
230
Євген Лобанов
AFC Footballers 2 1 0.5
231
Євгеній Алтухов
МФК "Рваный Кед" 2 1 0.5
232
Юрій Петренко
FC Meadcult 2 1 0.5
233
Богдан Чирка
IrisHotels&Vins show 3 1 0.33
234
Володимир Найдюк
Young Business Club 3 1 0.33
235
Віталій Товт
Duzain-Fasad 3 1 0.33
236
Сергей Ковальчук
Grace 3 1 0.33
237
Олексій Чечель
Young Business Club 3 1 0.33
238
Владислав Cидлецкий
Дружба 3 1 0.33
239
Артём Анічкін
FC IPnet 3 1 0.33
240
Олександр Косяков
Duzain-Fasad 3 1 0.33
241
Максим Марченко
Yellow Black 3 1 0.33
242
Федір Дальченко
HELL ENERGY 3 1 0.33
243
Юрій Нагорняк
ATL 3 1 0.33
244
Роман Марьюшкин
LIDERS 3 1 0.33
245
Антон Гонж
Новая Жизнь 3 1 0.33
246
Вячеслав Мусієнко
ФК Кварцит 3 1 0.33
247
В'ячеслав Фєтісов
Young Business Club 3 1 0.33
248
Олександр Барчук
ФК Кварцит 3 1 0.33
249
Виталий Дацюк
Матадор Русановка 3 1 0.33
250
Александр Тынина
IrisHotels&Vins show 3 1 0.33
251
Андрей Литвиненко
3й Тайм 4 1 0.25
252
Олександр Блюс
FC Rabona 4 1 0.25
253
Євген Фесюра
FC Rabona 4 1 0.25
254
Антон Ельшин
IrisHotels&Vins show 4 1 0.25
255
Максим Гребенюк
Sporting Kyiv 4 1 0.25
256
Вячеслав Воловиков
Дружба 4 1 0.25
257
Юрий Воевуцкий
Новая Жизнь 4 1 0.25
258
Дмитро Гавяк
HELL ENERGY 4 1 0.25
259
Валентин Шевченко
ФК Легіон 4 1 0.25
260
Максим Концеба
Grace 4 1 0.25
261
Тарас Курачик
ФК Неизбежность 4 1 0.25
262
Роман Куплевацький
Denon 4 1 0.25
263
Валерій Джус
Smile Development 4 1 0.25
264
Вадим Нестерчук
ATL 4 1 0.25
265
Игорь Ситников
СМК 4 1 0.25
266
Роман Андрущенко
FC Meadcult 4 1 0.25
267
Владислав Рибальченко
Матадор Русановка 4 1 0.25
268
Андрей Денисов
Матадор Русановка 4 1 0.25
269
Вадим Коюденко
RDS 4 1 0.25
270
Александр Курбасов
RDS 4 1 0.25
271
Андрей Кравченко
RDS 4 1 0.25
272
Владислав Полонський
МФК "Рваный Кед" 4 1 0.25
273
Diallo Mohammed
Internazionale Kyiv 4 1 0.25
274
Владимир Туревский
PERUN 4 1 0.25
275
Констянтин Романчук
DNIPRO-M 4 1 0.25
276
Александр Жук
Нікофлекс 4 1 0.25
277
Александр Ус
Нікофлекс 4 1 0.25
278
Александр Литвин
3й Тайм 5 1 0.2
279
Антон Клепка
AZ-41 5 1 0.2
280
Владислав Левицкий
AZ-41 5 1 0.2
281
Руслан Лаврик
FC Rabona 5 1 0.2
282
Андрій Знайда
Smile Development 5 1 0.2
283
Сергей Покорук
IrisHotels&Vins show 5 1 0.2
284
Ігор Жаболенко
Славутич 5 1 0.2
285
Андрій Клімпуш
Славутич 5 1 0.2
286
Василь Губаш
Young Business Club 5 1 0.2
287
Игорь Каплунов
PERUN 5 1 0.2
288
Владислав Шевченко
HELL ENERGY 5 1 0.2
289
Ігор Кравчишин
Smile Development 5 1 0.2
290
Максим Павлюк
Smile Development 5 1 0.2
291
Микола Осіюк
ФК Неизбежность 5 1 0.2
292
Дмитрий Богатыренко
Новая Жизнь 5 1 0.2
293
Хані Маарефі
ФК Сейм Путивль 5 1 0.2
294
Дмитро Білан
FC 'Valkyrie' 5 1 0.2
295
Сергей Гненюк
FC YUZHBOR 5 1 0.2
296
Виталик Гнатенко
AZ-41 5 1 0.2
297
Микита Веремій
DNIPRO-M 5 1 0.2
298
Дмитро Василюк
FC SoftServe 5 1 0.2
299
Максим Кальник
FC SoftServe 5 1 0.2
300
Дмитрий Бондарь
Yellow Black 5 1 0.2
301
Ярослав Олійник
Yellow Black 5 1 0.2
302
Денис Осіпенко
Young Business Club 5 1 0.2
303
Дмитро Бондарь
СМК 5 1 0.2
304
Александр Нечай
AZ-41 5 1 0.2
305
Віктор Пономарьов
Duzain-Fasad 5 1 0.2
306
Ілля Бей
FC SoftServe 5 1 0.2
307
Дмитрий Филиппенко
RDS 5 1 0.2
308
Володимир Нагребецький
МФК "Рваный Кед" 5 1 0.2
309
Богдан Шведа
Denon 5 1 0.2
310
Егор Масюк
Нікофлекс 5 1 0.2
311
Владислав Мирошниченко
Нікофлекс 5 1 0.2
312
Александр Гарнаженко
FC Rabona 6 1 0.17
313
Максим Женжера
FC Rabona 6 1 0.17
314
Дмитрий Березовский
Дружба 6 1 0.17
315
Виталий Аверьянов
Новая Жизнь 6 1 0.17
316
Юрій Іванов
Дружба 6 1 0.17
317
Антон Шаров
3й Тайм 6 1 0.17
318
Олександр Поліщук
Duzain-Fasad 6 1 0.17
319
Сергій Хомицький
FC Profi 6 1 0.17
320
Карлос Вілела
New Star 6 1 0.17
321
Володимир Рудишин
ФК Неизбежность 6 1 0.17
322
Павло Тижнов
DNIPRO-M 6 1 0.17
323
Андрей Спирочкин
FC YUZHBOR 6 1 0.17
324
Денис Тіт
FC SOKOL [Клавдієве] 6 1 0.17
325
Максим Романов
МФК "Рваный Кед" 6 1 0.17
326
Владислав Бондзік
Denon 7 1 0.14
327
Алексіс Чікаіза
New Star 7 1 0.14
328
Аріел Лема
New Star 7 1 0.14
329
Анатолій Третяков
ФК Сейм Путивль 7 1 0.14
330
Денис Яковенко
Rangers 2.0 7 1 0.14
331
Владислав Самусь
FC IPnet 7 1 0.14
332
Никита Диминский
Denon 7 1 0.14
333
Віталій Потапенко
FC 'Valkyrie' 3 1 (1) 0.33
334
Олексій Омельченко
ФК Неизбежность 4 1 (1) 0.25