Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, R-Cup Spring 2021, R-CUP 2019-2021. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Александр Невинский
SOROKI TEAM 23 30 (2) 1.3
2
Василий Лавренюк
Grace 7 23 (1) 3.29
3
Влад Тростянский
BetonEnergo 12 22 1.83
4
Данило Костишин
ATL 12 22 (1) 1.83
5
Евгений Ильченко
Дружба 12 21 1.75
6
Сергей Мельник
Sofiya City 12 20 1.67
7
Артём Охрименко
ATL 8 19 2.38
8
Максим Чеберяк
Sofiya City 9 19 2.11
9
Денис Нестеров
Soborna Team-2 12 17 1.42
10
Николай Иванов
Friends Team 11 16 1.45
11
Костянтин Василенко
DNIPRO-M 14 16 1.14
12
Сергей Мельник
FC REJO 10 15 1.5
13
Степан Кошка
HELL ENERGY 8 15 (2) 1.88
14
Віталій Сірченко
ФК Акули 11 14 1.27
15
Віталій Потапенко
FC 'Valkyrie' 14 14 1
16
Богдан Бедь
BetonEnergo 2 19 14 0.74
17
Вадим Соколенко
ФК Венеция 8 13 1.63
18
Павло Іванюта
Адвокати Київщини 8 13 1.63
19
Юрій Моргушко
Сталь 8 13 1.63
20
Іван Нечепа
IPnet 11 13 1.18
21
Дмитрий Сушко
Дружба 13 13 1
22
Максим Рогаченко
BetonEnergo 2 16 13 0.81
23
Ігор Ванкевич
BetonEnergo 2 19 13 0.68
24
Олександр Борисков
Крылья Донбасса 9 13 (1) 1.44
25
Никита Олексюк
Sofiya City 9 12 1.33
26
Олексій Коваль
ATL 11 12 1.09
27
Денис Яковенко
3й Тайм 9 11 1.22
28
Дмитро Котельніков
Сталь 9 11 1.22
29
Сергій Дмитренко
Soborna Team-2 10 11 1.1
30
Вадим Нестерчук
ATL 12 11 0.92
31
Максим Перенчук
ФК Фокус 13 11 0.85
32
Владимир Соломахин
FC YUZHBOR 6 11 (1) 1.83
33
Виталий Сутысский
ФК Фокус 10 10 1
34
Александр Майстренко
Friends Team 11 10 0.91
35
Алексей Шевчук
Sofiya City 11 10 0.91
36
Олександр Іванов
FC Rabona 12 10 0.83
37
Микита Веремій
DNIPRO-M 14 10 0.71
38
Анатолій Жихарєв
FC Soft Serve 5 9 1.8
39
Дмитрий Котельников
Young Boys 2019 6 9 1.5
40
Володимир Мойсеєнко
FC Profi 7 9 1.29
41
Евгений Сакивский
Manzana_2 9 9 1
42
Александр Гибало
ФК Фокус 9 9 1
43
Андрей Кадыров
Friends Team 10 9 0.9
44
Игорь Слобода
Grace 10 9 0.9
45
Григорий Приступа
Unknown FC 11 9 0.82
46
Микола Щесюк
Duzain-Fasad 11 9 0.82
47
Гаврилуца Владимир
Sofiya City 11 9 0.82
48
Василь Губаш
Young Business Club 14 9 0.64
49
Ігор Малюк
ФК Сейм Путивль 14 9 0.64
50
Алексей Бондарь
FC Rabona 8 9 (1) 1.13
51
Дмитрий Клименко
Friends Team 10 9 (1) 0.9
52
Олександр Дубишевський
KARCHER 10 9 (1) 0.9
53
Максим Кудлай
Magnis Income 8 8 1
54
Євгеній Самійлик
Славутич 8 8 1
55
Микола Шимків
FC Meadcult 8 8 1
56
Сергій Либа
HELL ENERGY 9 8 0.89
57
Данил Панаетов
Крылья Донбасса 9 8 0.89
58
Олександр Бєлоножко
Young Business Club 9 8 0.89
59
Руслан Горовой
BetonEnergo 10 8 0.8
60
Александр Гончаров
Manzana_2 10 8 0.8
61
Владислав Пясецький
Tech United 11 8 0.73
62
Дмитро Бондар
FC BILUX 12 8 0.67
63
Богдан Кириленко
BetonEnergo 12 8 0.67
64
Вадим Счастливцев
Soborna Team-2 3 7 2.33
65
Євген Жила
Soborna Team-2 5 7 1.4
66
Александр Овчинников
Soborna Team-2 6 7 1.17
67
Віталій Міхієнко
Sporting Kyiv 6 7 1.17
68
Максим Козяр
Сталь 7 7 1
69
Владислав Cидлецкий
Дружба 8 7 0.88
70
Максим Онищук
Falcons U19 9 7 0.78
71
Юрий Печёнкин
Grace 9 7 0.78
72
Артём Анічкін
IPnet 9 7 0.78
73
Валерий Директоренко
FC REJO 9 7 0.78
74
Ярослав Аксенов
Manzana_2 9 7 0.78
75
Сергей Кучук
Manzana_2 10 7 0.7
76
Олександр Уткін
Unknown FC 10 7 0.7
77
Богдан Шуляк
KARCHER 11 7 0.64
78
Евгений Розка
FC REJO 12 7 0.58
79
Хосе Гальегос
Liverpool FC 12 7 0.58
80
Філіп Баленко
ATL 13 7 0.54
81
Александр Солодчук
BetonEnergo 2 14 7 0.5
82
Андрій Знайда
Smile Development 15 7 0.47
83
Сергій Кукіль
DNIPRO-M 20 7 0.35
84
Кирилл Краснопольский
3й Тайм 5 7 (1) 1.4
85
Артём Космачевский
SOROKI TEAM 9 7 (1) 0.78
86
Віталій Куянов
DNIPRO-M 2 6 3
87
Артем Більце
FC Meadcult 5 6 1.2
88
Евген Апришко
FC REJO 5 6 1.2
89
Сергій Воскресенський
Славутич 6 6 1
90
Артем Мокренко
ФК Сейм Путивль 6 6 1
91
Денис Мусаєв
HELL ENERGY 7 6 0.86
92
Олександр Банніков
FC Profi 8 6 0.75
93
Сергій Белеля
FC Meadcult 8 6 0.75
94
Владислав Шевченко
HELL ENERGY 9 6 0.67
95
Олександр Шинкарюк
VBA 9 6 0.67
96
Федір Дальченко
HELL ENERGY 9 6 0.67
97
Дмитрий Джафаров
Sofiya City 9 6 0.67
98
Роман Іванов
IPnet 10 6 0.6
99
Юрий Власенко
Unknown FC 10 6 0.6
100
Виталий Мельник
Manzana_2 11 6 0.55
101
Антон Канюка
Tech United 11 6 0.55
102
Сергей Чеберяк
Sofiya City 11 6 0.55
103
Артур Чоня
Young Boys 2019 11 6 0.55
104
Андрій Горовенко
Falcons U19 12 6 0.5
105
Богдан Цюпа
FC BILUX 12 6 0.5
106
Євгеній Ващук
FC Meadcult 7 6 (1) 0.86
107
Дмитрий Бондарь
Young Boys 2019 12 6 (1) 0.5
108
Владимир Гайдаш
Крылья Донбасса 2 5 2.5
109
Максим Концеба
Grace 4 5 1.25
110
Евгений Струк
Grace 4 5 1.25
111
Олексій Потапов
Soborna Team-2 5 5 1
112
Валентин Прокопчук
3й Тайм 5 5 1
113
Олег Махачик
VBA 6 5 0.83
114
Ігор Кравчишин
Smile Development 6 5 0.83
115
Артем Швець
AZ-41 6 5 0.83
116
Євгеній Дроговоз
Duzain-Fasad 7 5 0.71
117
Евгений Яблунько
Manzana_2 7 5 0.71
118
Франсіско Пінто
Liverpool FC 8 5 0.63
119
Мирослав Курочка
KARCHER 8 5 0.63
120
Євген Ященко
ФК Акули 9 5 0.56
121
Віктор Пономарьов
Duzain-Fasad 9 5 0.56
122
Сергей Гненюк
FC YUZHBOR 10 5 0.5
123
Богдан Луговой
FC YUZHBOR 10 5 0.5
124
Сергей Клепиков
SOROKI TEAM 10 5 0.5
125
Дмитрий Мишкур
ФК Венеция 10 5 0.5
126
Владимир Гудз
Young Boys 2019 10 5 0.5
127
Олександр Шестерньов
FC BILUX 10 5 0.5
128
Дмитрий Березовский
Дружба 11 5 0.45
129
Сергій Фролов
Young Business Club 2 11 5 0.45
130
Володимир Опанасенко
Tech United 11 5 0.45
131
Андрій Ракітін
FC Profi 11 5 0.45
132
Андрій Кіряков
KARCHER 11 5 0.45
133
Андрій Дацюк
IPnet 11 5 0.45
134
Деніз Палабаш
3й Тайм 11 5 0.45
135
Олександр Шимків
FC Meadcult 11 5 0.45
136
Виталий Аверьянов
Новая Жизнь 13 5 0.38
137
Борис Волков
Young Business Club 13 5 0.38
138
Володимир Найдюк
Young Business Club 16 5 0.31
139
Володимир Риков
Young Business Club 6 5 (1) 0.83
140
Вадим Майструк
Адвокати Київщини 8 5 (1) 0.63
141
Владислав Бондзік
Denon 10 5 (1) 0.5
142
Станислав Морозов
ФК Фокус 11 5 (1) 0.45
143
Андрей Литвиненко
3й Тайм 3 4 1.33
144
Максим Івашко
Славутич 3 4 1.33
145
Сергей Ковальчук
Grace 3 4 1.33
146
Никита Винокур
Новая Жизнь 4 4 1
147
Дмитро Фролов
IPnet 5 4 0.8
148
Богдан Чирка
FC REJO 6 4 0.67
149
Ярослав Бондаренко
Sporting Kyiv 6 4 0.67
150
Илья Бойко
ФК Венеция 6 4 0.67
151
Григорій Кузьменко
ФК Легіон 7 4 0.57
152
Максим Кудлай
Smile Development 7 4 0.57
153
Павел Петренко
FC REJO 8 4 0.5
154
Роман Кондисюк
Дружба 8 4 0.5
155
Андрей Нестеренко
AZ-41 9 4 0.44
156
Андрей Толстенко
FC REJO 9 4 0.44
157
Андрій Мурзановський
BetonEnergo 2 9 4 0.44
158
Максим Павлюк
Smile Development 9 4 0.44
159
Андрій Шабельніков
Адвокати Київщини 9 4 0.44
160
Артём Астанин
Manzana_2 9 4 0.44
161
Андрій Колісніченко
Soborna Team-2 9 4 0.44
162
Максим Чичиркоза
Denon 9 4 0.44
163
Роман Варченко
FC BILUX 10 4 0.4
164
Іван Панасюк
Славутич 10 4 0.4
165
Євген Богатирьов
Сталь 10 4 0.4
166
Дмитро Дорохов
Енергія 10 4 0.4
167
Олександр Рибаков
IPnet 11 4 0.36
168
Дмитрий Богатыренко
Новая Жизнь 11 4 0.36
169
Артем Сокотунов
FC Meadcult 11 4 0.36
170
Роман Буряк
Дружба 12 4 0.33
171
Роман Чернець
KARCHER 12 4 0.33
172
Виктор Беднюк
Крылья Донбасса 12 4 0.33
173
Микола Булінг
FC Profi 12 4 0.33
174
Владислав Солодкий
IPnet 12 4 0.33
175
Юрій Пословський
Young Business Club 14 4 0.29
176
Сергій Іванов
ATL 14 4 0.29
177
Юрій П’яскорський
ФК Акули 11 4 (1) 0.36
178
Ростислав Тарануха
Soborna Team-2 1 3 3
179
Николай Кибыш
Soborna Team-2 1 3 3
180
Віталій Дацюк
FC Soft Serve 2 3 1.5
181
Владимир Белецкий
Friends Team 3 3 1
182
Дмитрий Епифанцев
Крылья Донбасса 3 3 1
183
Олександр Дороганов
FC BILUX 3 3 1
184
Дмитрий Бровко
Manzana_2 3 3 1
185
Олександр Головко
ATL 3 3 1
186
Владислав Левицкий
AZ-41 4 3 0.75
187
Максим Яловий
IPnet 4 3 0.75
188
Александр Инжиевский
ФК Венеция 4 3 0.75
189
Иван Новиков
ФК Фокус 4 3 0.75
190
Вадим Циганок
FC Rabona 5 3 0.6
191
Всеволод Прокопець
FC Profi 5 3 0.6
192
Володимир Багнюк
Славутич 5 3 0.6
193
Вадим Сороколат
ФК Легіон 5 3 0.6
194
Владислав Усик
Young Boys 2019 5 3 0.6
195
Віталій Товт
Duzain-Fasad 6 3 0.5
196
Тімур Шумаков
Denon 6 3 0.5
197
Максим Іваницький
Denon 6 3 0.5
198
Сергій Вахрушев
Tech United 6 3 0.5
199
Сергій Остапенко
HELL ENERGY 6 3 0.5
200
Віталій Діхтяр
Сталь 6 3 0.5
201
Сергій Моторний
FC BILUX 7 3 0.43
202
Александр Демъянчук
Soborna Team-2 7 3 0.43
203
Дмитрий Лебедев
BetonEnergo 2 7 3 0.43
204
Алексей Ильин
Крылья Донбасса 7 3 0.43
205
Денис Унанов
ФК Акули 7 3 0.43
206
Олександр Косяков
Duzain-Fasad 7 3 0.43
207
Євген Фесюра
FC Rabona 8 3 0.38
208
Джоан Салазар
Liverpool FC 8 3 0.38
209
Роман Захарченко
ФК Легіон 8 3 0.38
210
Микита Шульга
ФК Легіон 8 3 0.38
211
Андрей Голенков
Manzana_2 8 3 0.38
212
Алішер Шоєв
FC Profi 8 3 0.38
213
Андрій Устіменко
FC Profi 8 3 0.38
214
Вадим Кочаров
ФК Акули 8 3 0.38
215
Алексей Кардиян
3й Тайм 9 3 0.33
216
Кирил Митяєв
Duzain-Fasad 9 3 0.33
217
Віталій Краснянський
Denon 9 3 0.33
218
Владислав Мазур
Young Boys 2019 9 3 0.33
219
Олександр Плотніцький
FC Meadcult 9 3 0.33
220
Александр Нечай
AZ-41 9 3 0.33
221
Дмитро Гавяк
HELL ENERGY 10 3 0.3
222
Андрій Леонтович
VBA 10 3 0.3
223
Василь Марченко
KARCHER 10 3 0.3
224
Микола Свірєпов
KARCHER 10 3 0.3
225
Назар Кононенко
Smile Development 10 3 0.3
226
ПАВЕЛ ПАВЛЮК
FC YUZHBOR 10 3 0.3
227
Микола Осовик
DNIPRO-M 10 3 0.3
228
Виталий Кучер
ФК Фокус 10 3 0.3
229
Сергей Кучерук
Sofiya City 10 3 0.3
230
Олександр Цибуля
ФК Акули 10 3 0.3
231
Александр Пекний
Manzana_2 10 3 0.3
232
Андрій Дубовой
FC BILUX 11 3 0.27
233
Валентин Шевченко
ФК Легіон 11 3 0.27
234
Сергій Хомицький
FC Profi 11 3 0.27
235
Віктор Фурсенко
Liverpool FC 11 3 0.27
236
Игорь Хоменко
FC YUZHBOR 11 3 0.27
237
Евгений Клевцов
Sofiya City 11 3 0.27
238
Игорь Ситников
Сталь 11 3 0.27
239
Денис Делєєв
Young Business Club 2 11 3 0.27
240
Максим Женжера
FC Rabona 12 3 0.25
241
Сергей Покорук
FC REJO 12 3 0.25
242
Антон Курач
FC 'Valkyrie' 12 3 0.25
243
Роман Ковтуненко
Новая Жизнь 13 3 0.23
244
Артур Борисов
ФК Фокус 13 3 0.23
245
Олександр Яцута
BetonEnergo 2 14 3 0.21
246
Борис Коломієць
Young Business Club 17 3 0.18
247
Руслан Коваленко
Новая Жизнь 3 3 (1) 1
248
Сергій Вініченко
Magnis Income 5 3 (1) 0.6
249
Олександр Попсуй
Duzain-Fasad 1 2 2
250
Вадим Василевський
FC 'Valkyrie' 1 2 2
251
Андрій Сорока
Magnis Income 1 2 2
252
Владислав Ткаченко
DNIPRO-M 1 2 2
253
Роман Андрущенко
FC Meadcult 1 2 2
254
Андрей Пытель
Grace 2 2 1
255
Артем Шиденко
Soborna Team-2 2 2 1
256
Біллі Тсиантос
ATL 2 2 1
257
Вадім Панченко
HELL ENERGY 2 2 1
258
Михайло Левчук
Сталь 2 2 1
259
Николай Кодацкий
Soborna Team-2 3 2 0.67
260
Андрій Клочко
Енергія 3 2 0.67
261
Юрій Береза
Енергія 3 2 0.67
262
Игрок Удаленный
DNIPRO-M 3 2 0.67
263
Максим Страшенко
ФК Сейм Путивль 3 2 0.67
264
Олексій Шевчук
Крылья Донбасса 3 2 0.67
265
Тарас Швець
VBA 3 2 0.67
266
Василий Поповичук
FC YUZHBOR 3 2 0.67
267
Сергій Кожушко
HELL ENERGY 3 2 0.67
268
Максим Грачев
Soborna Team-2 3 2 0.67
269
Дмитрий Загорулько
BetonEnergo 2 3 2 0.67
270
Алексей Очиченко
FC REJO 4 2 0.5
271
Александр Третяк
Unknown FC 4 2 0.5
272
Александр Рущин
Дружба 4 2 0.5
273
Дмитро Блонський
BetonEnergo 2 4 2 0.5
274
Руслан Корніяка
BetonEnergo 2 4 2 0.5
275
Павло Охонько
VBA 4 2 0.5
276
Олексій Власов
Smile Development 4 2 0.5
277
Олександр Голодніков
Smile Development 4 2 0.5
278
Виталий Печёнкин
Grace 4 2 0.5
279
Михайло Колеко
BetonEnergo 2 4 2 0.5
280
Олександр Єлісєєв
Young Business Club 4 2 0.5
281
Олександр Бублік
Енергія 4 2 0.5
282
Дмитро Попков
FC Meadcult 4 2 0.5
283
Андрій Жук
Duzain-Fasad 4 2 0.5
284
Євгеній Чайка
FC Soft Serve 4 2 0.5
285
Олег Галяс
AZ-41 5 2 0.4
286
Євгеній Шевчук
Sporting Kyiv 5 2 0.4
287
Никита Чухно
Unknown FC 5 2 0.4
288
Максим Мельник
Sporting Kyiv 5 2 0.4
289
Роман Бугай
Young Business Club 2 5 2 0.4
290
Сергій Колодько
VBA 5 2 0.4
291
Олександр Винокуров
Адвокати Київщини 5 2 0.4
292
Дмитро Навроцький
Адвокати Київщини 5 2 0.4
293
Дмитро Муравицький
Grace 5 2 0.4
294
Матвій Плужник
ФК Легіон 5 2 0.4
295
Денис Буря
Tech United 5 2 0.4
296
Олексій Мороз
ФК Легіон 5 2 0.4
297
Виталий Тращенко
Soborna Team-2 5 2 0.4
298
Олексій Сич
ФК Акули 5 2 0.4
299
Сергей Кудря
Manzana_2 5 2 0.4
300
Александр Гарнаженко
FC Rabona 6 2 0.33
301
Артур Астахов
ФК Легіон 6 2 0.33
302
Сергей Ривный
Manzana_2 6 2 0.33
303
Виталий Ломонос
Крылья Донбасса 6 2 0.33
304
Максим Гутник
Sporting Kyiv 6 2 0.33
305
Андрей Спирочкин
FC YUZHBOR 6 2 0.33
306
Лео Паредес
Liverpool FC 6 2 0.33
307
Олег Гусєв
ФК Акули 6 2 0.33
308
Олег Солодкий
IPnet 6 2 0.33
309
Святослав Кобильченко
VBA 7 2 0.29
310
Борис Кебкал
VBA 7 2 0.29
311
Євген Задорожний
BetonEnergo 7 2 0.29
312
Максим Ткачов
FC 'Valkyrie' 7 2 0.29
313
Даніл Баликін
ATL 7 2 0.29
314
Александр Тор
FC YUZHBOR 7 2 0.29
315
Олександр Кульша
FC 'Valkyrie' 7 2 0.29
316
Антон Ельшин
FC REJO 8 2 0.25
317
Вячеслав Воловиков
Дружба 8 2 0.25
318
Дмитро Юрченко
Tech United 8 2 0.25
319
Олександр Поліщук
Duzain-Fasad 8 2 0.25
320
Ян Солодилов
HELL ENERGY 8 2 0.25
321
Руслан Беспалий
HELL ENERGY 8 2 0.25
322
Роман Куплевацький
Denon 8 2 0.25
323
Володимир Українець
FC 'Valkyrie' 8 2 0.25
324
Валентин Сухорябов
ФК Легіон 8 2 0.25
325
Ярослав Котенко
FC Soft Serve 8 2 0.25
326
Ярослав Ласкавый
Sofiya City 8 2 0.25
327
Андрій Маринич
Manzana_2 8 2 0.25
328
Олександр Блюс
FC Rabona 9 2 0.22
329
Андрій Маєвський
Енергія 9 2 0.22
330
Дмитро Білан
FC 'Valkyrie' 9 2 0.22
331
Дмитрий Сальников
Young Boys 2019 9 2 0.22
332
Антон Космачевский
SOROKI TEAM 9 2 0.22
333
Артур Чоня
Сталь 9 2 0.22
334
Олександр Розмариця
Енергія 9 2 0.22
335
Богдан Шиманский
Falcons U19 9 2 0.22
336
Александр Михайлошин
3й Тайм 10 2 0.2
337
Алексей Коссе
AZ-41 10 2 0.2
338
Ігор Передерій
FC BILUX 10 2 0.2
339
Александр Миславский
FC REJO 10 2 0.2
340
Денис Мельник
Soborna Team-2 10 2 0.2
341
Юрий Воевуцкий
Новая Жизнь 10 2 0.2
342
Анатолий Хромов
Friends Team 10 2 0.2
343
Антон Лисенко
KARCHER 10 2 0.2
344
Сергій Пироженко
Адвокати Київщини 10 2 0.2
345
Андрій Бойко
Duzain-Fasad 10 2 0.2
346
Владислав Рибальченко
FC Soft Serve 10 2 0.2
347
Даніель Моліна
Liverpool FC 11 2 0.18
348
Данил Кузьменков
Friends Team 11 2 0.18
349
Юрій Кузнєцов
Smile Development 11 2 0.18
350
Євгеній Черналівський
Адвокати Київщини 11 2 0.18
351
Виктор Забродский
ФК Фокус 11 2 0.18
352
Ростислав Ковальчук
3й Тайм 11 2 0.18
353
Андрій Пашківський
DNIPRO-M 11 2 0.18
354
Ростислав Иванов
Friends Team 11 2 0.18
355
Денис Осіпенко
Young Business Club 12 2 0.17
356
Антон Хомчак
Unknown FC 13 2 0.15
357
Ігор Кузнєцов
Славутич 13 2 0.15
358
Дмитро Ковальчук
BetonEnergo 2 15 2 0.13
359
Олексій Чечель
Young Business Club 15 2 0.13
360
Михайло Бисага
Smile Development 9 2 (1) 0.22
361
Владислав Чурилов
Крылья Донбасса 1 1 1
362
Артем Яковенко
Denon 1 1 1
363
Антон Сурков
Адвокати Київщини 1 1 1
364
Давид Каширец
Grace 1 1 1
365
Олексій Сулименко
HELL ENERGY 1 1 1
366
Иван Колесников
SOROKI TEAM 1 1 1
367
Валерий Брожко
Sofiya City 1 1 1
368
Олег Трошкин
Friends Team 1 1 1
369
Дмитро Вовк
FC Meadcult 1 1 1
370
Микола Гашук
FC Meadcult 1 1 1
371
Олексій Лисюк
FC Meadcult 1 1 1
372
Олександр Євдокименко
Tech United 1 1 1
373
Евгений Горбенко
AZ-41 2 1 0.5
374
Дмитрий Красник
Unknown FC 2 1 0.5
375
Владислав Гавель
Крылья Донбасса 2 1 0.5
376
Іван Черевко
Young Business Club 2 1 0.5
377
Павло Чорноус
BetonEnergo 2 2 1 0.5
378
Олег Іжаковський
Адвокати Київщини 2 1 0.5
379
Александр Федотов
Крылья Донбасса 2 1 0.5
380
Олександр Приходько
DNIPRO-M 2 1 0.5
381
Павло Плавуцький
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
382
Бахамін Рахімі
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
383
Артем Бондарь
Young Business Club 2 2 1 0.5
384
Ігор Макогон
IPnet 2 1 0.5
385
Дмитро Баселкевич
Soborna Team-2 2 1 0.5
386
Олексій Година
ФК Легіон 2 1 0.5
387
Микола Філонов
IPnet 2 1 0.5
388
Николай Денисович
Friends Team 2 1 0.5
389
Олександр Половченко
Denon 2 1 0.5
390
Ігор Терещенко
Славутич 2 1 0.5
391
Юрій Нагорняк
ATL 2 1 0.5
392
Николай Бородуля
Крылья Донбасса 2 1 0.5
393
Артур Жильцов
Unknown FC 3 1 0.33
394
Юрий Пророченко
Unknown FC 3 1 0.33
395
Олег Якимишин
Unknown FC 3 1 0.33
396
Анатолий Сусь
Дружба 3 1 0.33
397
Олег Козоріз
Славутич 3 1 0.33
398
Максим Дзядик
ФК Легіон 3 1 0.33
399
Максим Максимов
Grace 3 1 0.33
400
Вадим Шаманов
Denon 3 1 0.33
401
Ричард Германович
Tech United 3 1 0.33
402
Андрій Остапик
Sporting Kyiv 3 1 0.33
403
Микита Шаповалов
ФК Сейм Путивль 3 1 0.33
404
Илья Котюк
Крылья Донбасса 3 1 0.33
405
Никита Толочко
Крылья Донбасса 3 1 0.33
406
Максим Солонина
Soborna Team-2 3 1 0.33
407
Олексій Ведмеденко
FC Rabona 3 1 0.33
408
Александр Ханейчук
Young Boys 2019 3 1 0.33
409
Роман Бойко
Енергія 3 1 0.33
410
Олександр Овсіенко
FC Meadcult 3 1 0.33
411
Максим Більце
FC Meadcult 3 1 0.33
412
Денис Ведмедь
BetonEnergo 2 3 1 0.33
413
Валерий Гайдей
IPnet 3 1 0.33
414
Максим Гребенюк
Sporting Kyiv 4 1 0.25
415
Ігор Жаболенко
Славутич 4 1 0.25
416
Олексій Звонов
Славутич 4 1 0.25
417
Іван Лукач
VBA 4 1 0.25
418
Богдан Монжиевський
Unknown FC 4 1 0.25
419
Руслан Дідур
Smile Development 4 1 0.25
420
Дмитро Кулаков
Адвокати Київщини 4 1 0.25
421
Андрей Муравицкий
Grace 4 1 0.25
422
Дмитро Яловенко
ФК Сейм Путивль 4 1 0.25
423
Владислав Хрипунов
ФК Сейм Путивль 4 1 0.25
424
Ігор Лавренюк
ATL 4 1 0.25
425
Антон Космачевский
FC YUZHBOR 4 1 0.25
426
Максим Черняков
ФК Сейм Путивль 4 1 0.25
427
Ірина Василюк
Сталь 4 1 0.25
428
Михайло Маслов
Tech United 5 1 0.2
429
Юрий Фабриций
Soborna Team-2 5 1 0.2
430
Виталик Гнатенко
AZ-41 5 1 0.2
431
Брандон Навас
Liverpool FC 5 1 0.2
432
Илья Усок
BetonEnergo 5 1 0.2
433
Назар Стократний
DNIPRO-M 5 1 0.2
434
Сергій Заверюха
Duzain-Fasad 6 1 0.17
435
Сергій Кушнір
Енергія 6 1 0.17
436
Ярослав Грисюк
ФК Сейм Путивль 6 1 0.17
437
Александр Лотоцький
Unknown FC 6 1 0.17
438
Артем Фещенко
VBA 6 1 0.17
439
Андрей Кондратьев
3й Тайм 7 1 0.14
440
Руслан Лаврик
FC Rabona 7 1 0.14
441
Артур Сулаев
Magnis Income 7 1 0.14
442
Сергій Трачук
Sporting Kyiv 7 1 0.14
443
Андрій Клімпуш
Славутич 7 1 0.14
444
Юрій Момот
Smile Development 7 1 0.14
445
Федір Клапчук
Адвокати Київщини 7 1 0.14
446
Ярослав Бойко
FC Profi 7 1 0.14
447
Володимир Горобець
FC BILUX 7 1 0.14
448
Андрій Криволап
Falcons U19 7 1 0.14
449
Николай Сакало
Friends Team 7 1 0.14
450
Андрій Іщенко
KARCHER 7 1 0.14
451
Дмитро Ковальов
Unknown FC 7 1 0.14
452
Северин Пархоменко
FC Soft Serve 7 1 0.14
453
Мирослав Кузьмич
FC Soft Serve 7 1 0.14
454
Ярослав Олійник
Young Boys 2019 7 1 0.14
455
Дмитрий Драчков
Young Boys 2019 7 1 0.14
456
Артур Полонский
Falcons U19 7 1 0.14
457
Олександр Паровенко
FC Meadcult 7 1 0.14
458
Сергій Надьожний
BetonEnergo 7 1 0.14
459
Максим Лозбин
AZ-41 8 1 0.13
460
Станислав Спитковский
FC BILUX 8 1 0.13
461
Віталий Дмитрієв
FC Rabona 8 1 0.13
462
Максим Демьяненко
Soborna Team-2 8 1 0.13
463
Андрій Майданюк
FC 'Valkyrie' 8 1 0.13
464
Максим Кальник
FC Soft Serve 8 1 0.13
465
Евгений Симак
SOROKI TEAM 8 1 0.13
466
Антон Клепка
AZ-41 9 1 0.11
467
Игорь Фурсенко
Unknown FC 9 1 0.11
468
Вадим Муляр
Дружба 9 1 0.11
469
Владислав Битневский
ФК Венеция 9 1 0.11
470
Леонид Козловець
Manzana_2 9 1 0.11
471
Виктор Белов
ФК Венеция 9 1 0.11
472
Костянтин Куплешников
Славутич 9 1 0.11
473
Александр Бабалыев
SOROKI TEAM 9 1 0.11
474
Борис Кірійчук
DNIPRO-M 9 1 0.11
475
Юрій Іванов
Дружба 10 1 0.1
476
Іван Кияниця
Tech United 10 1 0.1
477
Ігор Зайцев
ФК Легіон 10 1 0.1
478
Сергій Бухарев
Енергія 10 1 0.1
479
Олег Цветков
FC YUZHBOR 10 1 0.1
480
Богдан Верховецкий
Soborna Team-2 10 1 0.1
481
Валерий Директоренко
Sofiya City 10 1 0.1
482
Дмитро Тимошенко
Falcons U19 11 1 0.09
483
Андрій Бєлов
Адвокати Київщини 11 1 0.09
484
Дмитрий Михайлов
ФК Фокус 11 1 0.09
485
Павло Тижнов
DNIPRO-M 11 1 0.09
486
Александр Кондратьев
3й Тайм 12 1 0.08
487
Владимир Понимаскин
Unknown FC 12 1 0.08
488
Джардіс Моліна
Liverpool FC 12 1 0.08
489
Едуард Виборний
ФК Акули 12 1 0.08
490
Сергій Балєєв
Енергія 12 1 0.08
491
Тарас Ткаченко
DNIPRO-M 13 1 0.08
492
Богдан Редчук
FC 'Valkyrie' 13 1 0.08
493
Максим Оксьоненко
FC 'Valkyrie' 14 1 0.07
494
Володимир Драган
Young Business Club 2 15 1 0.07
495
Владислав Акент'єв
ФК Сейм Путивль 2 1 (1) 0.5