Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, Autumn Divisions R-Cup 2020, R-CUP 2019-2020. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Олексій Шевчук
Falcons Youth 6 18 3
2
Василь Лавренюк
IFL 5 17 3.4
3
Дмитрий Хусаинов
PERUN 7 15 2.14
4
Сергій Федірець
FC Young Boys 5 12 2.4
5
Сергій Федірець
Радар ВС 5 12 2.4
6
Сергій Либа
HELL ENERGY 6 12 2
7
Дмитро Горелик
INTER 5 11 2.2
8
Володимир Волошин
FC Dresdner 6 11 1.83
9
Сергій Булат
IFL 7 11 1.57
10
Вадим Счастливцев
Soborna Team 6 10 1.67
11
Степан Кошка
HELL ENERGY 6 10 1.67
12
Денис Валковий
TRIDENT 6 10 1.67
13
Максим Кудлай
Magnis Income 5 9 1.8
14
Олександр Чернов
FC Dresdner 5 9 1.8
15
Владимир Соломахин
ФК "РАДА" 6 9 1.5
16
Василь Губаш
YBC 7 9 1.29
17
Евген Апришко
FC REJO 7 9 1.29
18
Ігор Малюк
ФК Сейм Путивль 12 9 0.75
19
Вячеслав Давыденко
PERUN 5 8 1.6
20
Влад Тростянский
BetonEnergo 5 8 1.6
21
Дмитро Гавяк
HELL ENERGY 7 8 1.14
22
Євген Гнідаш
Радар ВС 7 8 1.14
23
Евгений Розка
FC REJO 6 8 (1) 1.33
24
Франсіско Пінто
Liverpool FC 7 8 (1) 1.14
25
Александр Лотоцький
Unknown FC 4 7 1.75
26
Денис Нестеров
Soborna Team 5 7 1.4
27
Андрей Толстенко
FC REJO 6 7 1.17
28
Руслан Коваленко
Новая Жизнь 6 7 1.17
29
Євген Струк
IFL 6 7 1.17
30
Григорий Приступа
Unknown FC 7 7 1
31
Кирил Митяєв
Duzain-Fasad 7 7 1
32
Юрій Квашук
Falcons Youth 10 7 0.7
33
Анатолій Побережник
ТоП ФІнТ 4 6 1.5
34
Олександр Нікітенко
Радар ВС 4 6 1.5
35
Роман Кузьменко
Magic Tigers Talisman 4 6 1.5
36
Ян Трофименко
TRIDENT 4 6 1.5
37
Максим Троян
Magic Tigers Talisman 5 6 1.2
38
Євген Задорожний
BetonEnergo 5 6 1.2
39
Сергій Моторний
FC BILUX 6 6 1
40
Ярослав Бондаренко
Sporting Kyiv 6 6 1
41
Байрон Чікаіза
New Star 6 6 1
42
Артур Астахов
ФК Легіон 7 6 0.86
43
Антон Канюка
Tech United 7 6 0.86
44
Юрій Палійчук
FC Young Boys 7 6 0.86
45
Мохамед Алхувайж
BetonEnergo 7 6 0.86
46
Юрий Печёнкин
IFL 8 6 0.75
47
Игорь Рудюк
Soborna Team 2 5 2.5
48
Олександр Попсуй
Duzain-Fasad 3 5 1.67
49
Олександр Савощенко
Радар ВС 3 5 1.67
50
Алексей Бондарь
FC Rabona 4 5 1.25
51
Матео Гереро
Liverpool FC 4 5 1.25
52
Євгеній Дроговоз
Duzain-Fasad 4 5 1.25
53
Вадим Соколенко
ФК Венеция 4 5 1.25
54
Костянтин Василенко
FC Rabona 5 5 1
55
Дмитрий Сушко
Дружба 5 5 1
56
Євгеній Самійлик
Славутич 5 5 1
57
Антон Садовой
PERUN 5 5 1
58
Сергей Харабара
PERUN 5 5 1
59
Сергей Ковальчук
Grace 5 5 1
60
Ян Солодилов
HELL ENERGY 5 5 1
61
Григорій Кузьменко
ФК Легіон 5 5 1
62
Андрей Нестеренко
AZ-41 6 5 0.83
63
Михайло Лещінер
TRIDENT 6 5 0.83
64
Владислав Шевченко
HELL ENERGY 6 5 0.83
65
Максим Гутник
Sporting Kyiv 6 5 0.83
66
Дмитро Литвиненко
FC Dresdner 6 5 0.83
67
Борис Волков
YBC 7 5 0.71
68
Юрій Пословський
YBC 7 5 0.71
69
Богдан Кириленко
BetonEnergo 7 5 0.71
70
Роман Захарченко
ФК Легіон 7 5 0.71
71
Олександр Рибаков
Denon 7 5 0.71
72
Владислав Пясецький
Tech United 7 5 0.71
73
Максим Яловий
Denon 3 4 1.33
74
Ігор Антоненко
TRIDENT 3 4 1.33
75
Олександр Гаврилюк
Радар ВС 3 4 1.33
76
Александр Овчинников
Falcons Youth 4 4 1
77
Сергей Кучерук
Soborna Team 4 4 1
78
Никита Винокур
Новая Жизнь 4 4 1
79
Андрей Кадыров
Friends Team 4 4 1
80
Артем Швец
AZ-41 4 4 1
81
Владислав Чурилов
Крылья Донбасса 5 4 0.8
82
Александр Шитый
Magnis Income 5 4 0.8
83
Юрий Пророченко
Unknown FC 5 4 0.8
84
Данил Панаетов
Крылья Донбасса 5 4 0.8
85
Олександр Науменко
AAZISS 5 4 0.8
86
Олександр Плотніцкий
FC BILUX 5 4 0.8
87
Олег Романчук
3й Тайм 6 4 0.67
88
Богдан Цюпа
FC BILUX 6 4 0.67
89
Олександр Іванов
FC Rabona 6 4 0.67
90
Дмитрий Березовский
Дружба 6 4 0.67
91
Богдан Бедь
BetonEnergo 6 4 0.67
92
Олександр Бабіч
ТоП ФІнТ 6 4 0.67
93
Владислав Садовой
PERUN 6 4 0.67
94
Назар Кононенко
Smile Development 6 4 0.67
95
Хосе Гальегос
Liverpool FC 6 4 0.67
96
Сергій Воскресенський
Славутич 6 4 0.67
97
Володимир Рудишин
ФК Неизбежность 6 4 0.67
98
Павло Кос
ФК Неизбежность 6 4 0.67
99
Богдан Ходаковський
FC Dresdner 6 4 0.67
100
Валерій Олейников
Admitad 6 4 0.67
101
Мостафа Тантаві
Admitad 6 4 0.67
102
Дмитро Щебетенко
FC BILUX 6 4 0.67
103
Михайло Назаренко
INTER 6 4 0.67
104
Вячеслав Воловиков
Дружба 7 4 0.57
105
Роман Ковтуненко
Новая Жизнь 7 4 0.57
106
Антон Лисенко
KARCHER 7 4 0.57
107
Мирослав Курочка
KARCHER 7 4 0.57
108
Іван Матюша
ФК Неизбежность 7 4 0.57
109
Олексій Свідерський
ФК Неизбежность 7 4 0.57
110
Денис Мельник
IFL 11 4 0.36
111
Володимир Риков
YBC 5 4 (1) 0.8
112
Віталій Товт
Duzain-Fasad 6 4 (1) 0.67
113
Роман Чернець
KARCHER 7 4 (1) 0.57
114
Олег Романчук
ФК "РАДА" 2 3 1.5
115
Андрій Спірочкін
ФК "РАДА" 2 3 1.5
116
Никита Олексюк
Falcons Youth 3 3 1
117
Єгор Висоцький
INTER 3 3 1
118
Роман Петросян
AAZISS 3 3 1
119
Олександр Приходько
DNIPRO-M 3 3 1
120
Олександр Гупало
Falcons Youth 3 3 1
121
Олександр Лазненко
Admitad 3 3 1
122
Дмитрий Косьмина
PERUN 4 3 0.75
123
Євгеній Ляшкевич
ТоП ФІнТ 4 3 0.75
124
Сергій Заверюха
Duzain-Fasad 4 3 0.75
125
Володимир Багнюк
Славутич 4 3 0.75
126
Олександр Невінський
ФК "РАДА" 4 3 0.75
127
Роман Шевченко
Liverpool FC 4 3 0.75
128
Дмитрий Балабан
Magnis Income 5 3 0.6
129
Максим Гребенюк
Sporting Kyiv 5 3 0.6
130
Алексей Кардиян
3й Тайм 5 3 0.6
131
Андрій Остапик
Sporting Kyiv 5 3 0.6
132
Роман Романяк
New Star 5 3 0.6
133
Тарас Курачик
ФК Неизбежность 5 3 0.6
134
Михайло Савич
FC 'Valkyrie' 5 3 0.6
135
Илья Бойко
ФК Венеция 5 3 0.6
136
Богдан Луговой
ФК "РАДА" 5 3 0.6
137
Артём Аничкин
Denon 5 3 0.6
138
Всеволод Головань
Новая Жизнь 5 3 0.6
139
Максим Зайцев
AZ-41 6 3 0.5
140
Вадим Циганок
FC Rabona 6 3 0.5
141
Андрей Знайда
Magnis Income 6 3 0.5
142
Олександр Поліщук
Duzain-Fasad 6 3 0.5
143
Богдан Шуляк
KARCHER 6 3 0.5
144
Сергій Федько
ТоП ФІнТ 6 3 0.5
145
Виталий Сутысский
ФК Фокус 6 3 0.5
146
Артур Борисов
ФК Фокус 6 3 0.5
147
Дмитро Євдощук
ФК Сейм Путивль 6 3 0.5
148
Вячеслав Ходаковський
FC Dresdner 6 3 0.5
149
Дмитро Юрченко
Tech United 7 3 0.43
150
Олег Науменко
TRIDENT 7 3 0.43
151
Ігор Ванкевич
BetonEnergo 7 3 0.43
152
Микола Щесюк
Duzain-Fasad 7 3 0.43
153
Данил Кузьменков
Friends Team 7 3 0.43
154
Валентин Шевченко
ФК Легіон 7 3 0.43
155
Игорь Слобода
Grace 7 3 0.43
156
Юрий Панаетов
Крылья Донбасса 7 3 0.43
157
Давид Давтян
AAZISS 7 3 0.43
158
Дмитро Бардаков
ФК Сейм Путивль 7 3 0.43
159
Євген Гиря
Радар ВС 7 3 0.43
160
Анатолій Веремчук
Friends Team 7 3 0.43
161
Павел Поштаренко
IFL 9 3 0.33
162
Александр Гончар
AZ-41 1 2 2
163
Віталій Зверов
INTER 1 2 2
164
Олександр Черниш
Denon 1 2 2
165
Василий Лавренюк
Soborna Team 2 2 1
166
Дмитро Кравчук
VBA 2 2 1
167
Данило Усик
Duzain-Fasad 2 2 1
168
Євген Ярешко
ФК Легіон 2 2 1
169
Олексій Столярчук
Атлант 2 2 1
170
Евгений Ильченко
Дружба 2 2 1
171
Дмитрий Епифанцев
Крылья Донбасса 2 2 1
172
Глеб Бешков
Дружба 2 2 1
173
Роман Кондисюк
Дружба 3 2 0.67
174
Виталий Емильянов
3й Тайм 3 2 0.67
175
Іван Пизняк
Liverpool FC 3 2 0.67
176
Антон Зайко
Атлант 3 2 0.67
177
Олександр Дороганов
FC BILUX 3 2 0.67
178
Максим Лонский
Soborna Team 3 2 0.67
179
Євгеній Андросов
HELL ENERGY 3 2 0.67
180
Дмитро Коверга
DNIPRO-M 3 2 0.67
181
Дмитро Мєдвєдєв
Magic Tigers Talisman 3 2 0.67
182
Сергей Гненюк
ФК "РАДА" 3 2 0.67
183
Богдан Брильов
Magic Tigers Talisman 3 2 0.67
184
Александр Володин
Дружба 4 2 0.5
185
Сергій Фролов
YBC 4 2 0.5
186
Александр Кондратьев
Magic Tigers Talisman 4 2 0.5
187
Андрей Шпонарский
Magic Tigers Talisman 4 2 0.5
188
Сергей Пазыныч
PERUN 4 2 0.5
189
Михайло Маслов
Tech United 4 2 0.5
190
Роман Майстренко
HELL ENERGY 4 2 0.5
191
Євген Срібний
Атлант 4 2 0.5
192
Антон Эчкенко
ФК Венеция 4 2 0.5
193
Олександр Мутель
Атлант 4 2 0.5
194
Юрий Фабриций
Soborna Team 4 2 0.5
195
Ігор Римар
Атлант 4 2 0.5
196
Микита Бобін
ФК Сейм Путивль 4 2 0.5
197
Сергій Пилипенко
Радар ВС 4 2 0.5
198
Роман Куплевацький
INTER 4 2 0.5
199
Антон Розвадовський
Liverpool FC 4 2 0.5
200
Максим Вітюк
Duzain-Fasad 4 2 0.5
201
Олег Сітало
FC BILUX 5 2 0.4
202
Александр Миславский
FC REJO 5 2 0.4
203
Володимир Найдюк
YBC 5 2 0.4
204
Виталий Сухина
Unknown FC 5 2 0.4
205
Герман Каландарішвілі
INTER 5 2 0.4
206
Павло Ахмедов
VBA 5 2 0.4
207
Андрій Леонтович
VBA 5 2 0.4
208
Олександр Костінов
Атлант 5 2 0.4
209
Александр Майстренко
Friends Team 5 2 0.4
210
Ігор Зайцев
ФК Легіон 5 2 0.4
211
Алексіс Чікаіза
New Star 5 2 0.4
212
Юрій Леоненко
FC Young Boys 5 2 0.4
213
Сергій Кукіль
DNIPRO-M 5 2 0.4
214
Дмитрий Богатыренко
Новая Жизнь 5 2 0.4
215
Максим Страшенко
ФК Сейм Путивль 5 2 0.4
216
Володимир Приходько
ФК Сейм Путивль 5 2 0.4
217
Матвій Плужник
ФК Легіон 5 2 0.4
218
Дмитро Гордієнко
FC Dresdner 5 2 0.4
219
Ростислав Ковальчук
3й Тайм 5 2 0.4
220
Андрей Лютенко
Denon 5 2 0.4
221
Андрей Литвиненко
3й Тайм 6 2 0.33
222
Владислав Левицкий
AZ-41 6 2 0.33
223
Віталий Дмитрієв
FC Rabona 6 2 0.33
224
Андрей Хомяк
Magnis Income 6 2 0.33
225
Віктор Кравчук
VBA 6 2 0.33
226
Джоан Салазар
Liverpool FC 6 2 0.33
227
Василь Марченко
KARCHER 6 2 0.33
228
Олександр Голодніков
Smile Development 6 2 0.33
229
Владислав Бондзік
Denon 6 2 0.33
230
Артем Левчук
Admitad 6 2 0.33
231
Карлос Вілела
New Star 6 2 0.33
232
Юрій Дзьома
HELL ENERGY 6 2 0.33
233
Микола Осовик
DNIPRO-M 6 2 0.33
234
Олексій Притика
Magic Tigers Talisman 6 2 0.33
235
Артем Куртуков
Атлант 6 2 0.33
236
Павло Петренко
FC REJO 7 2 0.29
237
Виталий Аверьянов
Новая Жизнь 7 2 0.29
238
Алексей Сапсай
Magic Tigers Talisman 7 2 0.29
239
Олег Бондарчук
Friends Team 7 2 0.29
240
Віталій Мельник
FC Young Boys 7 2 0.29
241
Дмитрий Михайлов
ФК Фокус 7 2 0.29
242
Иван Новиков
ФК Фокус 7 2 0.29
243
Руслан Беспалий
HELL ENERGY 7 2 0.29
244
Олексій Семака
FC Rabona 7 2 0.29
245
Дмитро Барабаш
Smile Development 7 2 0.29
246
Артем Шиденко
IFL 9 2 0.22
247
Владимир Драган
YBC 12 2 0.17
248
Володимир Українець
FC 'Valkyrie' 4 2 (1) 0.5
249
Андрей Козырь
Falcons Youth 1 1 1
250
Александр Надемский
Soborna Team 1 1 1
251
Артем Зубач
ТоП ФІнТ 1 1 1
252
Леонид Осадчий
ТоП ФІнТ 1 1 1
253
Александр Бузань
ТоП ФІнТ 1 1 1
254
Дмитро Авдишев (старший)
INTER 1 1 1
255
Даніл Котов
Denon 1 1 1
256
Олександр Гавриленко
Duzain-Fasad 1 1 1
257
Дмитро Примак
ТоП ФІнТ 1 1 1
258
Антон Русанов
Denon 1 1 1
259
Олександр Пузій
Радар ВС 1 1 1
260
Тарас Швець
Крылья Донбасса 1 1 1
261
Владислав Андрусенко
Tech United 1 1 1
262
Сергій Лісовенко
FC Young Boys 1 1 1
263
Дмитрий Садовый
Magic Tigers Talisman 1 1 1
264
Андрій Хоменюк
Славутич 1 1 1
265
Дмитрий Магдык
AZ-41 2 1 0.5
266
Сергій Трачук
Sporting Kyiv 2 1 0.5
267
Максим Івашко
Славутич 2 1 0.5
268
Михайло Свищ
BetonEnergo 2 1 0.5
269
Владимир Руденко
Magic Tigers Talisman 2 1 0.5
270
Сергей Сибиряков
PERUN 2 1 0.5
271
Олексій Власов
Smile Development 2 1 0.5
272
Сергей Панькив
Grace 2 1 0.5
273
Максим Концеба
Grace 2 1 0.5
274
Никита Толочко
Крылья Донбасса 2 1 0.5
275
Влад Кривченко
HELL ENERGY 2 1 0.5
276
Игорь Луценко
ФК Венеция 2 1 0.5
277
Владимир Сарвилин
Новая Жизнь 2 1 0.5
278
Данил Дудукалов
IFL 2 1 0.5
279
Григорий Сахнюк
IFL 2 1 0.5
280
Константин Юдко
Grace 2 1 0.5
281
Олександр Борисков
Крылья Донбасса 2 1 0.5
282
Артем Більце
FC BILUX 3 1 0.33
283
Альберт Воронков
FC BILUX 3 1 0.33
284
Олег Якимишин
Unknown FC 3 1 0.33
285
Олег Козоріз
Славутич 3 1 0.33
286
Максим Комашня
IFL 3 1 0.33
287
Никита Чухно
Unknown FC 3 1 0.33
288
Олександр Яцута
BetonEnergo 3 1 0.33
289
Віталій Шевченко
Атлант 3 1 0.33
290
Анатолий Хромов
Friends Team 3 1 0.33
291
Сергій Вініченко
Magnis Income 3 1 0.33
292
Микола Свірєпов
KARCHER 3 1 0.33
293
Ігор Кравчишин
Smile Development 3 1 0.33
294
Микола Іванов
FC Young Boys 3 1 0.33
295
Игорь Побирайко
ФК Фокус 3 1 0.33
296
Борис Сорока
Magnis Income 3 1 0.33
297
Павло Філатов
Falcons Youth 3 1 0.33
298
Олексій Шестопалов
ТоП ФІнТ 3 1 0.33
299
Сергій Утін
FC Dresdner 3 1 0.33
300
Віталій Бозаджі
INTER 3 1 0.33
301
Евгений Ященко
Friends Team 3 1 0.33
302
Дмитро Бондар
FC BILUX 4 1 0.25
303
Ігор Передерій
FC BILUX 4 1 0.25
304
Денис Полушкин
Новая Жизнь 4 1 0.25
305
Владимир Мисак
Дружба 4 1 0.25
306
Олег Махачик
VBA 4 1 0.25
307
Ігор Голуб
VBA 4 1 0.25
308
Николай Иванов
Friends Team 4 1 0.25
309
Андрей Голик
ФК Венеция 4 1 0.25
310
Андрій Дехтярьов
TRIDENT 4 1 0.25
311
Володимир Горобець
FC BILUX 4 1 0.25
312
Євген Пєшков
ФК Сейм Путивль 4 1 0.25
313
Віктор Фурсенко
Liverpool FC 4 1 0.25
314
Максим Оніщук
Falcons Youth 4 1 0.25
315
Володимир Дробний
Admitad 4 1 0.25
316
Валерій Джус
Smile Development 4 1 0.25
317
Олексій Сулименко
HELL ENERGY 4 1 0.25
318
Руслан Скринник
Magic Tigers Talisman 4 1 0.25
319
Александр Литвин
3й Тайм 5 1 0.2
320
Андрей Кондратьев
3й Тайм 5 1 0.2
321
Антон Ельшин
FC REJO 5 1 0.2
322
Сергей Винник
FC REJO 5 1 0.2
323
Олександр Масан
Славутич 5 1 0.2
324
Сергій Лозовий
ТоП ФІнТ 5 1 0.2
325
Юрій Іванов
Дружба 5 1 0.2
326
Олександр Шинкарюк
VBA 5 1 0.2
327
Іван Лукач
VBA 5 1 0.2
328
Борис Кебкал
VBA 5 1 0.2
329
Владимир Костюченко
Friends Team 5 1 0.2
330
Евгений Просихин
ФК Венеция 5 1 0.2
331
Іван Гребенюк
FC BILUX 5 1 0.2
332
Олексій Чечель
YBC 5 1 0.2
333
Ігор Прінц
AAZISS 5 1 0.2
334
Микола Осіюк
ФК Неизбежность 5 1 0.2
335
Андрій Хохлов
ФК Неизбежность 5 1 0.2
336
Ярослав Грисюк
ФК Сейм Путивль 5 1 0.2
337
Валерій Гиря
Радар ВС 5 1 0.2
338
Игорь Хоменко
ФК "РАДА" 5 1 0.2
339
Андрій Бойко
Duzain-Fasad 5 1 0.2
340
Виталий Пыль
ФК Венеция 5 1 0.2
341
Виталик Гнатенко
AZ-41 5 1 0.2
342
Игорь Макогон
Denon 5 1 0.2
343
Брандон Навас
Liverpool FC 5 1 0.2
344
Руслан Древинский
IFL 5 1 0.2
345
Александр Кондратьев
3й Тайм 6 1 0.17
346
Сергій Кукіль
FC Rabona 6 1 0.17
347
Євген Фесюра
FC Rabona 6 1 0.17
348
Андрій Босюк
Sporting Kyiv 6 1 0.17
349
Юрий Воевуцкий
Новая Жизнь 6 1 0.17
350
Олексій Звонов
Славутич 6 1 0.17
351
Іван Панасюк
Славутич 6 1 0.17
352
Дмитро Ковальчук
BetonEnergo 6 1 0.17
353
Артём Козлов
Soborna Team 6 1 0.17
354
Павло Охонько
VBA 6 1 0.17
355
Андрей Виговский
ФК Венеция 6 1 0.17
356
Олександр Дубишевський
KARCHER 6 1 0.17
357
Ричард Германович
Tech United 6 1 0.17
358
Борис Коломієць
YBC 6 1 0.17
359
Іван Пижук
AAZISS 6 1 0.17
360
Віталій Маркович
Sporting Kyiv 6 1 0.17
361
Аріел Лема
New Star 6 1 0.17
362
Олександр Мазур
FC Young Boys 6 1 0.17
363
Олексій Омельченко
ФК Неизбежность 6 1 0.17
364
Виктор Забродский
ФК Фокус 6 1 0.17
365
Павло Тижнов
DNIPRO-M 6 1 0.17
366
Сергій Марчук
FC Dresdner 6 1 0.17
367
Андрій Горовенко
Falcons Youth 6 1 0.17
368
Ілля Власов
Admitad 6 1 0.17
369
Ярослав Лучкан
Admitad 6 1 0.17
370
Денис Дебрецени
ФК Фокус 6 1 0.17
371
Антон Клепка
AZ-41 7 1 0.14
372
Максим Женжера
FC Rabona 7 1 0.14
373
Александр Клюй
Новая Жизнь 7 1 0.14
374
Микита Шульга
ФК Легіон 7 1 0.14
375
Виктор Беднюк
Крылья Донбасса 7 1 0.14
376
Богдан Бронтерюк
AAZISS 7 1 0.14
377
Артем Мокренко
ФК Сейм Путивль 7 1 0.14
378
Дмитро Самойленко
ФК Сейм Путивль 7 1 0.14
379
Владислав Сиротюк
ФК "РАДА" 7 1 0.14