Що головне, і які висновки можна зробити після другого туру?, Огляд матчів, R-CUP 2019-2023. Офіційний сайт

Новина

27.04.2021

Що головне, і які висновки можна зробити після другого туру?

27.04.2021

Platinum Division

BetonEnergo - Manzana-2 – 2:3

VBA - Hell Energy – 0:8

Энергия - REJO – 2:6

Энергия – REJO. Що головне:

• «енергетики» програли другий матч поспіль, в яких пропустили 11 голів.
  • Rejo виграв другий матч поспіль і в кожному з цим матчів забивали по 6 голів. С – стабільність.
  • Перший тайм «енергетики» зіграли на рівних пропустивши всього один гол. Rejo розірвав опонентів після перерви, забивши 5 голів!

Висновок: «енергетикам» не вистачає досвіду гри з потужними командами, тому далі буде важко. Rejo, як завжди, декларує чемпіонські амбіції.

VBA - Hell Energy. Що головне:

• «Енергетики» взяли реванш за поразку 0:2 у минулому чемпіонаті. Реванш – більш ніж переконливий.
  • Одразу двоє гравців гравців (Либа і Мусаєв) оформили дубль. А Кошка і Солодилов зробили на двох 5 асистів.
  • VBA в одному матчі пропустив стільки, скільки в останніх чотирьох турах минулого сезону.
  • Найбільш брутальний матч дивізіону Platinum: 5 жовтих і одна червона картка.

Висновки: перемога «енергетиків», нам здається, виглядає закономірно на фоні двох перемог в останніх двох турах минулого сезону. Мусаєв однозначно підсилить гру «енергетиків». VBA, здається, не очікував такої потужної гри від опонентів.

BetonEnergo -  Manzana-2. Що головне:

• «Будівельники» були близькі до камбеку, відігравши два голи з 0:3 за дві останні хвилини.
  • Manzana-2 вже у першому матчі чемпіонату переграла, можливо, головного конкурента в битві за перше місце.

Висновки: «будівельники» реально спроможні бути серйозною силою в цьому сезоні в боротьбі за чемпіонство, головне не втрачати очки з команди, які посідають місця  нижній частині турнірної таблиці. Manzana-2… Тут коментарі зайві. Це Манзана!

Сталь - FC Soft Serve: Що головне:

• Абсолютно різні матчі новачків. «Сталевари» виграли другий матч поспіль, а «айтішники» програли другий матч від початку сезону.
  • Моргушко (про нього ми згадували в анонсі) і Козяр – королі Сталі. Обидва забили по два.
  • «айтішники» другий матч поспіль пропускають по чотири голи. Причому забили хлопці лише 1. Це серйозний дзвінок.

Висновки: Сталь може боротися за медалі сезону. Однак найважливішими будуть матчі з головними фаворитами сезону. «Айтішники», в свою чергу, можуть виправити ситуацію. Головне виграти у наступному турі. Потрібна психологічна впевненість.

Grace - Soborna Team-2. Що головне:

• Soborna Team-2 виявилася не готовою до такого супротиву опонентів.
  • Grace двічі виходив вперед (1:0 і 2:1), але високий клас опонентів дозволив зробити камбек. Дубль Нестерова і гол + 2 асисти Колісніченка дозволили «Соборній» переломити хід гри».

Висновки: Grace продемонстрував гідну гру проти переможця Срібного дивізіону. Незважаючи на дві поспіль поразки, вважаємо цей колектив одним з найбільш небезпечних для усіх опонентів. Soborna Team-2 повинна розуміти, що у матчах золотої ліги грати в пів сили не вдасться.

Soroki Team - Liverpool FC. Що головне:

• «Сорокі» однозначно перемагають в номінації «наполегливість туру». Команда тричі поступалася в рахунку, але у підсумку здобула перемогу!
  • Космачевський і Невінський зробили гру цієї команди, відзначившись дублем.
  • «Червоні» пропустили космічні, як для двох турів, 17 голів. З такою грою у захисті здобути бодай одну перемогу буде важко.

Висновки: Soroki Team, навіть незважаючи на дві перемоги поспіль, радіти зарано. Перша звитяга – «тєхнарь». Друга – в матчі проти команди, яка не вміє захищатися. Що стосується «червоних», то команді банально не вистачає дисципліни.

Duzain-Fasad - FC Profi. Що головне:

• Мойсєєнко і Шоєв другий матч поспіль забивають переможний гол для своєї команди. Перший забиває, другий – асистує.
  • «Дизайнери» знову демонструють прекрасний збір на матч, проте комбінаційної гри не вистачає.
  • Більше того, команда Поліщука забила всього по одному голу в кожному з матчів, а це замало для того, аби знаходитися у верхній частині турнірної таблиці.

Висновки: «Профі» другий тур поспіль здобули мінімальну перемогу. У команди є характер і вміння, як каже Сергій Ребров, терпіти. Але ці звитяги відбулися проти команд, які, схоже, не будуть претендувати на високі місця, тому час покаже, як буде далі.

Sofia City - Smile Development. Що головне:

• Сергій Мельник – найрезультативніший гравець туру у Золотому дивізіоні. В матчі з «будівельниками» на його рахунку покер.
  • Гра була «завершена» за 21 хвилину, адже за цей час «Софія» забила 5 голів.
  • Команда Момота непогано провела другий тайм, який програла 2:3. Але провал у перші хвилини перекреслив надії на позитивний результат.

Висновки: «Софія» буде боротися за чемпіонство. Мельник – за звання найкращого бомбардира. Що стосується «будівельників», то їм просто не пощастило розпочати сезон матчем проти Такого опонента. Далі, впевнені, буде краще.

Silver Division

Адвокати Київщини - Young Boys – 3:0 (ТП)

BetonEnergo-2 - Denon – 0:2

3й Тайм - YBC-2 – 4:2

Young Boys 2019 - Friends Team – 2:5

Young Boys 2019 - Friends Team: Що головне:

• Головний джокер матчу – Микола Іванов, який3 за перші чотири хвилини оформив дубль.
  • Young Boys 2019 точно мають сталевий характер. Хлопці відіграли ще у першому таймі (2:2) на 19-й хвилині, але гол в роздягальню від Майстренка, здається, їх трішки надламав психологічно.
  • Young Boys 2019 програли другий матч поспіль, проте нерви попсували опонентам добряче.

Висновки: аналізувати перспективу «друзів» у цьому сезоні по одному матчу важко. Проте однозначно можна сказати, що команда дуже залежна від Кадирова і Майстренка. Їх клас апріорі дуже високий.

BetonEnergo-2 – Denon. Що головне:

• Перше і головне – доволі впевнена гра Denon (принаймні по рахунку), який в минулому чемпіонаті вкрай рідко демонстрував таку гру.
  • Нервова гра від другого складу «будівельників» - одразу 5 жовтих карток. Цікаво, що таке ми звикли бачити в минулому чемпіонаті саме від Denon, проте наразі у команди всього 1 «гірчичник».
  • Відсутність Коріняки (1+1 в минулому турі) суттєво вплинула на гру «будівельників».

Висновки: цікавить питання, що надалі очікувати від Denon? І чому гра BetonEnergo-2 так суттєво відрізнялася від матчу проти колективу «Крылья Донбасса», в якій хлопці перемогли 6:3.

3й Тайм - YBC-2. Що головне:

• Поява у складі 3-го Тайму Краснопольського – це скарб. Хлопець оформив у першому матчі сезону і відзначився асистом.
  • YBC-2 доволі пізно увімкнув ті швидкості, які ми очікували від цієї команди. Поступаючись 0:2 «бізнесмени» заграли активніше, проте було трохи пізно.

Висновки: перший матч сезону від 3-го тайму виявився феєричним. Класна реалізація, відмінна гра Краснопольського і хороша командна взаємодія – це те, що дозволить команді боротися за найвищі місця. Проте чи вистачить стабільності? Власне кажучи, ось цієї стабільної гри в цьому матчі і не вистачило «бізнесменам».

Bronze Division

Акулы - FC Bilux – 3:3

Що головне:

• Команди провели два різних тайми. Перший впевнено виграв Bilux - 2:0. Другий – за «Акулами»  (3:1).
  • Сергій Моторний був головним мотором «Bilux». Він брав участь, ледь не у всіх атаках своєї команди, а також забив два голи, один з яких – на 40-й хвилині матчу, врятував Bilux від поразки.

Висновки: Акули набрали 4 бали в двох матчах, що є прекрасним результатом. Проте перший тайм проти Bilux показав, що команда має певні проблеми з захистом. Більше того, є питання по концентрації, адже останній гол у власні ворота хлопці отримали в заключній хвилині матчу.

ФК Фокус - Unknown FC – 4:3

Що головне:

• Констатуємо крутезний камбек від «Фокусників». Цей колектив поступався 1:3 зе на 34-й хвилині матчу, але за 5 хвилин зміг перевернути все і здобути першу перемогу в сезоні!
  • Головний герой – Віталій Сутиський, який оформив дубль і встиг відзначитися результативною передачею.
  • Відзначаємо доволі пасивну гру від Волошина і Власенка, які в першому турі «зробили» перемогу для своєї команди. Цього разу без асистів і голів.

Висновки: між собою грали дві рівні за класом команди. ФК Фокус, схоже, почав вирішувати свої проблеми у нападі, адже у ворота суперника хлопці давненько не забивали 4 голи.

Дружба - Tech United – 4:3

Що головне:

• В минулому сезоні Дружба здобула дві перемоги за увесь чемпіонат. Зараз дві, але за перші два тури.
  • Для «технарів», з врахуванням минулого сезону, це 8 поразка поспіль.
  • Антон Канюка забив і у свої ворота, і у ворота Дружби.
  • Дружба переломила хід гри за 6 хвилин. Поступаючись на 25-й хвилині матчу, хлопцям вдалося за 6 хвилин забити три голи у відповідь.

Висновки: Дружба продовжує дивувати. Чи надовго вистачить такого темпу у команди? «Технарі» реально в серйозній кризі. При тому, що назвати цей колектив слабким ми не можемо.

Славутич - IPnet – 3:4

Що головне:

• IPnet розпочинає свою історія в турнірах Rejo з перемоги, причому одразу забивши чотири голи у ворота своїх опонентів.
  • IPnet – команда з неймовірним бажанням і жагою до результату. Поступаючись 1:3 на 36-й хвилині матчу, хлопці змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу.
  • Два заключні голи для IPnet забив Андрій Дацюк, який став справжнім героєм своєї команди.
  • Славутич майже ідеально провів 35 хвилин матчу, але потім щось зламалося.

Висновки: грати потрібно до фінальної сирени. Це, звичайно, більше для Славутича. IPnet показав, що новачкам не потрібен час на те, щоб звикнути до турніру. Такі прогресивні команди точно додають цікавості змаганням!

ATL - Dnipro-M – 10:0

Що головне:

• В одному матчі цього сезону ATL забив третину голів від усіх результативних ударів минулого чемпіонату (їх було 31).
  • Данило Костишин в цьому матчі забив тричі і зробив 2 асисти. Всього за дві гри у нього 6 голів і 2 асисти. Фантастика!
  • Dnipro-M, схоже, отримав найбільшу поразку в історії команди. Потрібно робити висновки, бо це просто… жах.

Висновки: ATL точно не хоче пасти задніх в цьому сезоні. У команди дві перемоги в двох турах, 14 забитих голів і всього два пропущених. Народження нового лідера? Що стосується «дніпрян», то тут навіть аналізувати нічого. Потрібен серйозний тімбілдінг. 16 пропущених голів за два матчі – це катастрофа.

Атлант - Новая Жизнь – 2:4

Що головне:

• Атлант поки не розправив крила.
  • Новая Жизнь перемогла вперше за шість останніх матчів.
  • Питання, щодо переможця гри було вирішено ще в перші 24 хвилини, коли у воротах Атланту побували 4 голи.
  • Проблеми Атланту в обороні з осіннього чемпіонату нікуди не ділися. Команда провела прекрасну другу половину другого тайму, коли забила двічі, але гра була програна ще до перерви.

Висновки: Нове життя для Новой Жизни в цьому сезоні? Старт класний, але далі буде важче. Атланту потрібно налагодити питання в обороні, а також грати зі 100% віддачою усі 40 хвилин. Команда точно не слабка!

ФК Венеция - FC Valkyrie – 2:7

Що головне:

• Віталій Потапенко і Володимир Українець, які скромно мовчали в першому матчі команди в сезоні, розірвали оборону «італійців». 4 голи і 3 асисти на двох – серйозний показник!
  • Здається, що команді Євгена Просіхіна просто не вистачило глибини складу, адже хлопці мали лише дві заміни.
  • Відзначаємо вдалий дебют Василевського за FC Valkyrie. 1 матч – два голи. В минулому сезоні він, хоча і був у заявці, жодного разу на матчах не з’явився.
  • «Венеція» має серйозні проблеми в захисті і вдала гра проти «дніпрян» у першому турі (6:2) зіграла в мінус команді, адже суперник за великим рахунком майже нічого не створив.

Висновки: FC Valkyrie значно додала в атаці, порівняно з першим туром. В цілому, по грі, здається, що команда закінчить в середині таблиці. Як буде насправді, побачимо. «Італійцям» бажаємо надійності в обороні, бо далі будуть ще більш серйозні опоненти.

НАПРИКІНЦІ ПОГОВОРИМО ПРО СУПЕРКУБОК:

ФК Сейм Путивль поступився Young Business Club з рахунком 0:1. Насправді це була типова кубкова гра. Величезна напруга до самісінької фінальної сирени, емоції від гравців і всього один, але переможний гол. Ніхто навіть не думав, що результативний удар Губаша на 9-й хвилині гри, так і залишиться єдиним в цьому матчі. DВасиль класно пробив з-за меж штрафного майданчика і влучив точно у кут воріт своїх опонентів.

FC Yuzhbor забив в минулому раунді 6 у ворота Радару, але тепер отримав шість у власні ворота. Причому навіть жодного разу не зміг засмутити своїх опонентів з MBZ. За великим рахунком. До кінця першого тайму тривала рівна боротьба, проте Олексюк, Колесник і Кучерук всього за 6 хвилин забили 3 рази і відправили суперника у нокдаун. Ті ж три голи MBZ забив і у таймі другому. Взагалі важко згадати, коли FC Yuzhbor грав настільки слабко. Ми звикли до постійних перемог цього колективу.